Фестиваль Free Games у Києві [відео]

  Паркур, білдерінг, воркаут, вейкбордерінг - це далеко не вичерпний перелік вуличних видів спорту, якими захоплюється українська молодь. Саме для прихильників такого спорту організували фестиваль Free Games, який відбувся у столиці. До Києва з`їхалися понад тисяча шанувальників екстремального відпочинку.

  Молодь, яка тренується на турниках, ще двадцять років тому було звичним явищем. Нині, кажуть вуличні атлети, - дедалі менше людей  займаються таким спортом, який уже і назву отримав - стрит-воркаут.

  Михайло зізнається - у воркаут прийшов, щоби гроші зекономити.

  Любитель екстриму Євген - взимку катається гірськими схилами на сноуборді. А влітку опановує водні траси на вейкборді.

  Поруч на спеціальній трасі, яку самі спортсмени називають - калюжею - хвацько ковзають хлопці на фанерних дошках. На перший погляд несерйозна розвага. А насправді цілий спорт - Скімбординг.

  Для трейсерів, - так називають шанувальників паркуру - збудували окремий майданчик. Максим уже випробував новий майданчик, але каже - тренуватися найкраще в умовах звичайної вулиці.

  Окрім того, тут і батальне змагання для не менш екстремального середньовічного фехтування. Стіни для популярного білдерингу та спеціальна траса для велоперегонів. Всього тут культивують понад 30 екстримальних видів спорту.

  Андрій Ковальов, 5 канал: "Організатори фестивалю вуличних видів спорту влаштували на 5 гектарах столичного парку ціле екстрім містечко. Все для того, щоби закликати молодь - відмовитися від шкідливих звичок і займатися активними видами спорту".

  Андрій Ковальов, Ян Доброносов, 5 канал


  Попередній матеріал
  Рецепт пива Обами - розсекретили
  Наступний матеріал
  Занепокоєння нерівноправністью українських телеканалів висловив Метью [відео]
  Теги: