корм
корм 5 канал

Замість подарунків на День народження – їжа для собак: як черкащанка влаштувала добру акцію

Читайте по-русски
Зоозахисники розповідають: будь-яка волонтерська допомога їм потрібна завжди. Тож таким проявам доброти дуже раді

Черкащанка на своє 25-річчя відмовилася від сюрпризів на користь безпритульних тварин. Гості подарували іменинниці більше 20 кг корму, які дівчина з друзями відвезла до собачого притулку. 

На 25-річчя Юлії Норовкової гості заходять із пакунками, але замість традиційних подарунків несуть корм для собак.

"Я вважаю, що це дуже крута ідея. Ми підтримали ініціативу нашої Юлі, бо це дуже альтруїстично", – переконана подруга дівчини Анна Лелека.

Дівчині на ювілей друзі подарували понад 20 кг корму. Його Юлія разом із мамою та подругою везе до притулку для собак та передає волонтерам.

Вона пояснює: відмовилася від звичних подарунків, адже придбати необхідні речі може і сама. У свої 25 захотіла влаштувати "добру" акцію. Про потреби притулку дізналася від друзів-зоозахисників.

"Своїм прикладом я хотіла показати, що можна робити добро, яке не буде приносити незручності. Все зійшлося: мій День народження, справа, яку я хотіла благодійно зробити, і подарунки, які друзі цілеспрямовано ішли до магазину і купували", – розповідає Юлія.

Волонтери знайомлять дівчат із мешканцями притулку – тут їх понад дві сотні. Розпаковують корм та одразу годують.

"Як на мене, це дуже крута ініціатива, я навіть думаю, що й собі щось таке на День народження зробити, бо постійно до притулку не доходиш: то якісь кошти скинеш, щось принесеш, але це не є так регулярно. А це є привід, прийшов, приніс – це уже добре, що можна долучитися до такого", – каже Марія Сергєєва, подруга Юлії.

Зупиняючись чи не біля кожної клітки, волонтери розповідають драматичні історії врятованих псів. Усіх забрали з вулиць, багатьох оперували та лікували. Тут є і жертви ДТП, і постраждалі від жорстоких господарів, і викинуті помирати з голоду. У клітках навіть породисті собаки.

Зоозахисники розповідають: будь-яка волонтерська допомога їм потрібна завжди. Тож таким проявам доброти дуже раді.

"Собак у нас ніколи не буває мало. За тиждень у нас дві-три собаки візьмуть, а 10 привозять, тому про допомогу ми прохаємо завжди. В основному це м’ясне для варіння каші, тому що не виділяються на це гроші, корм для цуценят і такі речі, як повідці, ошийники, краплі від бліх", – зауважує волонтерка зоозахисної організації.

Зоозахисники вдячні за будь-яку допомогу, але наголошують: найкращим подарунком для собаки стане родина. Та закликають не купувати тварин, а рятувати тих, які опинилися на вулицях.

Яна Лимаренко, В’ячеслав Ромодан, Черкаси, "5 канал".

Попередній матеріал
Зеленського оштрафували за те, що "засвітив" бюлетень – скільки треба сплатити
Наступний матеріал
Україна може відмовитися від "Мінська", якщо Рада Європи зніме санкції з РФ – заява Клімкіна
Loading...