Закрити небезпечне сміттєзвалище вимагають мешканці села Підгірці [відео]

  Закрити небезпечне смітєзвалище вимагають мешканці села Підгірці, що на Київщині. З такою вимогою вони разом з екологами пікетували Міністерство екології. Подробиці в Андрія Ковальова.

  До Києва прибув десант із села Підгірці. Щоправда, сьогодні вони у ролі людей із майбутнього. Розповідають про наслідки діяльності предків із двотисячних років.

  Мешканці Підгірців побоюються, що незабаром сміттєзвалище проковтне не лише їхнє село, а й навколишні містечка.

  Наталя Невгад, мешканка села Підгірці: "Жахливе видовище - сміттєзвалище вже давно має бути закрите, адле чиновникам всерівно".

  Аби довести, що сміттєзвалище дійсно небезпечне - селяни до петиції на ім`я Міністра екології - доклали пляшку. У ній - небезпечний сміттєвий фільтрат, що потрапляє до підземних вод і річок і отруює довкілля.

  Вимоги міитнгувальників - прості. Вимагають - знищити сміттєзвалище. Бо воно нібито і закрите та насправді - і досі сюди звозять відходи.

  Генадій Фісун, еколог: "Мы хотим вижить. Реконструкция или полное уничтожение, подчеркиваю - полное уничтожениее саалки в селе Пидгирци".

  Листа у селян приймає профільний спеціаліст. Як з`ясувалося - уже далеко не першого.

  Олександр Колпачов, сільський голова Підгірців: "Такие требования передавали и шесть лет назад и Черновецкому и в Министерства и санепидемстанции и екология занималась и все говорят да - проблема существует, - но ми месние жители видим - ничего не делаеться".

  У міністерстві вимОги почули і пообіцяли у ситуації розібратися.

  Анатолій Мелашенко, Директор департаменту екологічної бепеки Міністерства екології: "Обещаю, что ети все сведения будут изучени и Вы подойдете через какойто промежуток времени и увидете четкие и понятние ответи".

  Андрій Ковальов, Олена Сорокіна, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  Новий каналізаційно-стічний колектор запрацює на Березняках за місяць
  Наступний матеріал
  Чи надавати Палестинській автономії статус держави-спостерігача в ООН вирішують на Генеральній асамблеї організації
  Теги: