Захисники Золотого 5 канал

Захисники Золотого готуються до провокацій бойовиків напередодні відкриття КПВВ

Саме цей пункт має бути відкритим до наступної зустрічі в Мінську

На позиціях в околицях Золотого відносно тихо чотири доби. Востаннє ворожі диверсанти провокували українських армійців минулої п'ятниці.

Попри бруд і калюжі довкола армійці вважають осінні дні ідеальними для служби. Диверсанти майже припинили спроби підійти ближче, а прицільним обстрілам заважають постійні тумани. Втім, вояки переконані, що під прикриттям туманів бойовики здійснюють передислокацію. Поночі військові добре чують гуркіт ворожої техніки.

"У них якась "двіжня" є. Навіть вночі, якщо взяти у темні часи, рух може бути по лісі. Крім того, більше тепла віддають об’єкти", – каже військовий "Албанець".

Між околицями Золотого та укріпленнями бойовиків – село Катеринівка, розташоване в так званій "сірій зоні". Позиції українських армійців звідти видно як на долоні. Найманці ходять туди у розвідку, переконують військові.

"Переважно вони спускаються у цивільній формі. Розрізнити, чи це є противник, чи цивільна людина, просто нереально. Пішли в село, подивилися, розвідали ситуацію. Бувало пару випадків, коли із села вели вогонь", – розповідає боєць ЗСУ Ігор.

Попри відсутність обстрілів із великокаліберної зброї, у Золотому зберігається напружена ситуація. За кілька кілометрів від позицій розташовані ворожі вогневі точки, звідки вони обстрілюють сусідню із Золотим Попасну. Військові переконують, що постійно працюють міномети.

Напередодні 23 листопада армійці чекають на провокації з боку бойовиків. Цього дня в Золотому планують відкриття пункту в'їзду-виїзду, яке бойовики вже не раз зривали. Як відомо, КПВВ "Золоте" має бути відкритим до наступної зустрічі у Мінську. Її запланували на 23 листопада.

Вікторія Ковальова, Петро Ковальов, Луганська область, "5 канал"

Попередній матеріал
Як гартуються чорні берети: у Миколаєві морпіхи долали виснажливу смугу перешкод
Наступний матеріал
У Мінфіні пояснили, чому мінімальна зарплата для українців становитиме саме 3200 грн
Loading...

"Хочу повернутися в Крим на танку": бійці на передовій діляться планами на майбутнє

Чергова провокація окупантів поблизу Станиці Луганської: обстріл тривав майже 3 години

КПВВ "Золоте" має бути відкритим до наступної зустрічі у Мінську – Оліфер

Спостерігачі ОБСЄ покинули свій спостережний пункт у Золотому