Загадкова смерть породіллі в одеському пологовому будинку [відео]

  Резонансний випадок в одеському пологовому будинку. Молода жінка сама прийшла туди народжувати дитину, а за добу після пологів померла. Лікарі запевняють - до них вона потрапила вже в тяжкому стані. Родичі категорично заперечують і звинувачують медиків у недбальстві.

  Для 33-річної Юлії Латій друга вагітність проходила легко. Навіт без токсикозу. Жінка була домогосподаркою, виховувала 13-річну доньку Настю. Друзі кажуть - берегла себе, жодних шкідливих звичок не мала. За п`ять днів до трагедії Юля зробила чергове обстеження -  УЗД показало, що дитина - здорова. Майбутня мати теж почувалася добре.

  Близько четвертої ранку 15-го травня у жінки почалися перейми. Разом з чоловіком - прийшла до пологового будинку, який за кілька кварталів. За годину - чоловік дізнався, що став батьком здорової дівчинки. Однак сама породілля на його дзвінки по телефону - не відповідала. У медзакладі теж не брали слухавки. Донька прийшла до пологового  пообіді. На її очах маму, під`єднану   до апарата штучного дихання, відвезли до обласної лікарні. Ввечері рідних повідомили, що  жінка - померла. У пологовому твердять, вона надійшла до них у тяжкому стані.

  Що трапилося у пологовому будинку - невідомо. Чоловік Юлії досі не вірить, що раптово став удівцем, а батько впевнений - винні лікарі.

  У довідці про смерть, яку видали батькам - причиною назвали аспіраційний пневмоніт, що виник унаслідок анестезії. Медики заявляють,  допомога породіллі була надана вчасно і кваліфіковано. Чи були порушення під час анестезії визначить спеціальна комісія за десять днів.

  Олена Мілова, Сергій Іщенко, Одеса, 5 канал  Попередній матеріал
  Міліція частково заблокувала стандартну роботу столичного таксі
  Наступний матеріал
  Суд продовжив термін затримання активістів, що розгромили нелегальне казино [відео]
  Теги: