Міліція частково заблокувала стандартну роботу столичного таксі

  Перебої у роботі столичного таксі. Міліція вилучила сервер та компьютери у найпопулярнішої серед таксистів компанії, яка надавала київським водіям інформацію про виклики клієнтів.

  Коли служба таксі не мала вільних машин, це замовлення вона віддавала на загальний сервер. Звідти інші таксисти могли перехопити виклик і приїхати до клієнта. У профспілці такистів кажуть, нині служби можуть розраховувати лише на власні машини. В міліції пояснюють - обладнання інформаційної компанії вилучили в межах кримінальної справи, порушеної проти  нелегальних служб перевезення. Сервери  вилучили тимчасово, - запевняє міліція -  для пошуку доказів.

  Василь Попик, голова Професійної спілки таксистів України: "Як тільки закінчилась робота цих серверів, то інформаційно-диспечерським службам залишається працювати тільки тими машинами, які в них є. Клієнтам тепер важче замовити машину. Таксистам важче знайти клієнта". 

  Ігор Михалик, речник ГУ МВС у Києві: "Якщо люди займаються нелегально таксі, тобто вони не сплачують податки, в рамках цієї кримінальної справи було вилучено 1 сервер і 25 компьютерів".

  Попередній матеріал
  Facebook півгодини коштував дорожче за "Газпром"
  Наступний матеріал
  Загадкова смерть породіллі в одеському пологовому будинку [відео]
  Теги: