Забудовник: на Узвозі зведуть те, що захочуть кияни

  На місці зруйнованих будівель на Андріївському узвозі зведуть те, що захочуть кияни. Про це заявили керівники компанії-забудовника, яка входить до групи СКМ.

  Вони запевнили - бізнес-центру там не буде. І пообіцяли вже за кілька днів створити громадську раду, членами якої стануть активісти, які захищали Андріївський узвіз, які виявлять бажання до такої роботи. Рада має вирішити - що саме з`явиться на місці знесених споруд. Компанія-забудовник обіцяє профінансувати зведення об"єкта і відтворити колишній вигляд цієї частини вулиці.

  Наталя Ємченко, директор із зв`язків із громадськістю компанії СКМ: "Существует идея консерватории или филармонии. Также существует идея образовательного пространства, то есть какого-то образовательного пространства с архитектурным уклоном, т.е. идей очень много".

  Микола Нестеренко, генеральний директор компанії "ЕСТА Холдінг": "Реализация той идеи, о которой мы говорим, она будет полностью профинансирована компанией "ЭСТА Холдинг" в полном объеме. Мы говорим о неком камерном проэкте, это не будет огромное здание, естественно".

  Попередній матеріал
  Перевірка в Лук`янівському СІЗО майже нічого не виявила [відео]
  Наступний матеріал
  ЦВК створила 33.540 виборчих дільниць
  Теги: