Перевірка в Лук`янівському СІЗО майже нічого не виявила [відео]

  90 відсотків інформації щодо порушень у Лук`янівському СІЗО не є правдою. Про це заявив голова пенетенціарної служби України Олександр Лісіцков. Правдивими він називає лише факти про антисанітарію у камерах слідчого ізолятора. Катування в СІЗО, а також свідчення про те, що працівники ізолятора за гроші проносили для ув`язнених мобільні телефони, у пенітенціарній службі називають наклепом.

  Олександр Лісіцков, голова Держпенітенціарної служби України: "90 % фактов, которые были изложены, они не подтверждаються - ну те, которые мы видели в прессе и по телевидению. Управлением Державной пенетенциарной службы в Киевской области было проведено служебное расследование. Есть высновок, есть наказ, все материалы, которые стосуються даного вопроса мы направили в прокуратуру". 

  У четвер столична прокуратура повідомила про порушення кримінальної справи проти посадових осіб Лук’янівського слідчого ізолятора. Їх звинувачують у недбальстві, що призвело до порушення умов утримання арештантів. Підставою для перевірки СІЗО став документальний фільм телеканалу ТВі "Тюрма номер один". У стрічці журналіст Костянтин Усов показав умови, в яких перебувають затримані. Зокрема - неякісну їжу та антисанітарію у переповнених камерах. Після виходу фільму в ефір, прокуратура тимчасово відсторонила від обійманої посади керівника ізолятора на час проведення перевірок.

  Попередній матеріал
  "Динамо" провело відкрите тренування на НСК "Олімпійський"
  Наступний матеріал
  Забудовник: на Узвозі зведуть те, що захочуть кияни
  Теги: