nbnews.com.ua

НГУ переведе систему управління на стандарти НАТО до кінця 2017-го

  У Нацгвардії затвердили дорожню карту розвитку до 2020 року

  У Національній гвардії України затверджена дорожня карта розвитку НГУ до 2020 року. Про це повідомив керівник Міжнародного проекту "Центр підготовки PATRIOT", головний спеціаліст відділу євроатлантичної інтеграції та двосторонніх зв'язків управління міжнародного співробітництва ГУ НГУ Костянтин Паршин, передає прес-служба НГУ.

  Так, він розповів, що командувач Нацгвардії генерал-лейтенантом Юрієм Аллеровим затвердив "План дій по реалізації заходів, передбачених стратегічними державними документами на 2016-2020 роки", в якому окреслено основні етапи розвитку НГУ на найближчі роки, а також вказані контрольні точки реформи. Зокрема, найбільш важливі зміни планують провести в Національній гвардії в наступному році.

  "Документом передбачається, що до кінця 2017 року Нацгвардії повинні будуть привести у відповідність положення про організаційно-штатній структурі Головного управління НГУ, територіальних управлінь, а також з'єднань і військових частин. Ті ж терміни встановлюються і для переходу на нову структуру управління, що відповідає стандартам НАТО (G-structure)", - мовиться у повідомленні.

  Також до кінця 2017 "Планом розвитку НГУ" передбачається реформування системи управління на особливий період. Передбачається оптимізація чисельності пунктів управління, переоснащення та адаптація їх систем управління і зв'язку, створення мобільних пунктів управління.

  "У підсумку ми суттєво підвищимо ефективність роботи центрів управління, а також підвищимо рівень захисту інформації, яка циркулює в цих центрах", - зазначає Паршин.

  Крім того,  він повідомив, що до кінця 2017 також планується розгорнути центр підготовки інструкторів та обладнати навчальні центри НГУ необхідною кількістю тренувальних модулів. "До 2020 року ми плануємо масово впровадити сучасні системи навчання особового складу і військових підрозділів. Для цього, наприклад, планується закупівля систем симуляції бою типу MILES", - пояснює військовий експерт.

  Також у 2017 році в Нацгвардії буде створена система вивчення іноземної мови, дозволить підняти рівень володіння англійською серед офіцерського складу та молодших командирів до рівня SLP 2222 у відповідності зі стандартом НАТО STANAG 6001.

  Як повідомляв 5.ua, раніше Президент України Петро Порошенко підписав закон "Про ратифікацію Угоди між Урядом України та Організацією Північноатлантичного договору про статус Представництва НАТО в Україні".

  Попередній матеріал
  Екс-заступник голови Генштабу розповів, чому авіація не братиме участі у параді до Дня Незалежності
  Наступний матеріал
  У Лівії терорист-смертник підірвав 22-х людей
  Теги:
  Loading...

  Нацгвардія стане спостерігачем у FIEP восени

  Нацгвардія відзвітувала про результати рейду проти "бурштинової мафії"

  За рік український кордон з боку Придністров’я пробували порушити 139 разів - Нацгвардія

  Яценюк: у зоні відчуження патрулюватиме Нацгвардія