За осіннім призовом до війська потраплять 19 тис. юнаків [відео]

  Майже 19 тисяч українських юнаків восени йдуть служити до лав Збройних сил. Це на дві з половиною тисячі менше, ніж призвали навесні. Протягом тижня Київський міський військоммат відправить до місць служби 615 юнаків.

  Ще не злагоджено, але вже по військовому вітають командира призовники. Вже сьогодні ці хлопці потраплять до своїх військових частин, у яких служитимуть цілий рік. Військовий комісар нагадує - віднині не до жартів.

  Військовий комісар: "Позаду залишаються хлоп`ячі пустощі та юнацька безтурботність, а попереду - виконання почесного конституційного обов`язку по захисту Батьківщини".

  Чому сьогодні опинилися на плацу - у кожного історія своя. Але більшість тут не через примус - самі хочуть до війська.

  Призовники: "Служить хочеться".

  Призовники: "З дитинства була мрія".

  Призовники: "Повестка пришла - пошел в армию".

  До війська юнаків проводжають батьки і друзі. Старшого сина привела на збірний пункт Галина Березко. Хвилюється, бо вперше так надовго прощається із ним.

  Галина Березко, мати призовника: "Вообще, друзья служили його і казали, що нічого страшного нема".

  А Петро проводжає до війська кращого товариша. Сам у армії ще не служив, але переконаний - вона повинна стати життєвим іспитом.
   
  Петро, друг призовника: "Я вважаю, без дисципліни армія - не армія!"

  До війська новобранців проводжає справжня українська красуня.

  Призовник: "Неочікувано, дуже приємний сюрприз".

  Призовник: "Та дівчина вообще супер".

  Наступне випробування чекає на медичній комісії. Військові лікарі дивуються - нинішні призовники дедалі частіше приховують хвороби, щоб потрапити до війська. А якщо симулюють, щоб уникнути служби - вдаються до методів, перевірених часом.

  Володимир Вітковський, голова військово-лікарської комісії Київського військкомату: "Морочать голову психіатрам, морочать голову невропатологам. На якісь такі неакцентовані скарги - болить голова. А ти кудись звертався - не звертався. А чому - та це дорого".

  Ці хлопці впродовж наступного року служитимуть у танковій частині на Чернігівщині. Загалом, 615 киян цьогоріч змінять звичний одяг на камуфляж.

  Андрій Ковальов, Орест Пона, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Рух "Чесно" оприлюднив рейтинг нечесних кандидатів-мажоритарників [відео]
  Наступний матеріал
  У ватажка угруповання ісламістів у Франції виявили вибухові матеріали
  Теги: