Рух "Чесно" оприлюднив рейтинг нечесних кандидатів-мажоритарників [відео]

  Два порушники - на одне місце в парламенті: такий конкурс серед охочих потрапити у Раду виявив рух "Чесно". Найбільше порушників-мажоритарників нарахували у провладній політичній силі, у три рази менше - в опозиції.

  Тим часом, дослідники констатують - більшість так званих "тушок", які періодично змінюють свю політичну позицію, кинулися саме на мажоритарку. Тут рух "Чесно" виявив такі традиційні порушення: загроза свободі слова, посягання на життя і здоров`я конкурентів та інших суб`єктів виборчого процесу, непрозорість статків. Лідирує у цьому списку підкуп виборців. А ось топ-трійка порушників-мажоритарників, за оцінкою дослідників, виглядає так:

  Віктор Таран, директор Центру політичних студій та аналітики: "Топ-лідер - це Грач, умудрився порушити усі 6 критеріїв руху. Наступний - пан Ківалов, 5 порушень, крім одного - стабільнітсь політпозиції, він порушує все, що може, в одній політсилі. Третій - Ляшко. Ви знаєте, найпростіше буде голосувати в Полтавській області. Там є три округи, де узагалі нема порушників - це  145, 147 і 151. Найгіршний округ - Одеська область, 133-й, там найбільше порушників".

  Ірина Бекешкіна, директор Фонду "Демократичні ініціативи" ім. Ілька Кучеріва: "Роздача різних подарунків, грошей, пайків... 14 відсотків населення відзначили, що вони таке бачили і з таким стикалися. Особливо виділяються три регіони: Київ - тут це бачили 40 відсотків виборців, другий - це Луганськ, третій - Закарпаття".

  Попередній матеріал
  У США в аеропорту затримали пасажира з валізою зброї
  Наступний матеріал
  За осіннім призовом до війська потраплять 19 тис. юнаків [відео]
  Теги: