За інформацію про викраденого голову сумського "УДАРу" пропонують $100 тис.

  100 тисяч доларів за інформацію, яка допоможе розшукати зниклого лідера сумського "УДАРу" Сергія Лихмана, пропонує родина політика. 32-річного Лихмана викрали невідомі серед білого дня 18 травня.


  За свідченням очевидців, троє чоловіків напали на Сергія Лихмана, завантажили його в автівку і зникли у невідомому напрямку. Відтоді про Сергія жодної інформації немає, як і вимог викрадачів.

  Родичі та друзі впевнені: Лихмана викрали через політичну та громадську діяльність. Чоловік очолив передвиборний штаб Петра Порошенка у Сумах та очолює сумський "УДАР". Від часу викрадення минуло понад два тижні, утім місцеві правоохоронці так і не знайшли ані Лихмана, ані викрадачів. Тому родичі просять взятися за справу Генеральну прокуратуру та Службу безпеки України.

  Заступник голови сумської облорганізації "УДАРу" Олександр Сугоняко запевняє: "Потрібно за ініціативою керівництва держави і Генеральної прокуратури, СБУ, МВС створити слідчу групу на чолі з слідчим по особливо важливим справам з наданням їм максимальних повноважень, і зробити більш рішучі дії і по пошуку Сергія Миколайовича і по розкриттю цього дійсно резонансного злочину".

  Сьогодні ж лідер партії "УДАР" Віталій Кличко з трибуни Верховної Ради звернувся до керівників правоохоронних органів з вимогою вжити всіх заходів для розшуку зниклого голови Сергія Лихмана – повідомляє "РБК-Україна".


  Попередній матеріал
  У Луганській лікарні – більше 20 поранених під час учорашніх подій
  Наступний матеріал
  Рада відмовилася створювати орган з боротьби із корупцією