журналіст Юрій Макаров Facebook / За Чай.com

"ЗА ЧАЙ.COM": Журналіст Юрій Макаров в ефірі "5 каналу"

Чаювання з телеведучим дивіться сьогодні о 23:10 на "5 каналі"

"Ессеїст, колумніст, документаліст та ще з півдюжини "-істів" в одній людині, яка і в телевізорі сидить, і книжки пише. Чай з Юрієм Макаровим. Про інтелектуалів та інтелектофобію, про жертв інформаційної війни і чи таке лікується. А можливо бесіда буде й не про це. Дізнаємося", – так анонсує зустріч із гостем автор і ведучий програми "За Чай.com" Роман Чайка.

Сьогодні, 7 листопада, до програми "ЗА ЧАЙ.COM" о 23:10 на "5 каналі" завітає Юрій Макаров – журналіст, телеведучий, документаліст.

Довідка. Юрій Макаров народився в Софії в родині емігрантів. Батько — хімік, політв'язень у 1973-1978 роках, згодом переїхав до Франції. Мати – камерна співачка. Закінчив Київський університет ім. Т.Шевченка, факультет романо-германської філології (1972–1977).

журналіст Юрій МакаровFacebook / За Чай.com

Протягом 1977–1980 років працював лаборантом кафедри мов, викладачем французької мови в Київській консерваторії ім. П.Чайковського. Протягом 1980–1987 років – кореспондент, оглядач промислово-економічної редакції, Радіо-телеграфне агентство України (РАТАУ). З 1995 року працює ведучим та редактором на телебаченні.

Восени 2007 року Макаров очолив журнал "Український тиждень", проте залишив посаду шеф-редактора у вересні 2009-го, відтоді працює постійним колумністом видання. Автор декількох книг. Володіє англійською, французькою та болгарською.

Лауреат премії Телевізійної академії України "Золота Ера" в номінації "Найкраща культурно-історична програма", багаторазовий номінант та двічі лауреат національної премії "Телетріумф" (2006, 2007), лауреат ІІ премії PROMAX/BDA за найкраще промо телеканалу (Сан-Франціско, 1999). Номінант премії "Книга року BBC" за 2013 р. з романом "За чверть десята". У 1999-му Юрій Макаров обраний дійсним членом Телевізійної академії України. Заслужений журналіст України.

Дивіться також: Шкіряк: По плану Суркова "Шатун" вдарили на випередження, але розслаблятися не можна

Попередній матеріал
Китай ініціює створення ЗВТ з Україною – посол
Наступний матеріал
Поліція оприлюднила відео з наркопритону, в якому проживала 3-річна дитина
Теги:
Loading...
В новому уряді буде як мінімум три-чотири притомні особи - Макаров

В новому уряді буде як мінімум три-чотири притомні особи - Макаров

Журналіст назвала депутатів, у яких найбільше годинників і квартир

Журналіст назвала депутатів, у яких найбільше годинників і квартир

Журналіст: е-декларування може стати кроком до авторитаризму

Журналіст: е-декларування може стати кроком до авторитаризму

Журналіст: Вчинок Аласанії – спосіб врятувати справу розбудови суспільного мовлення

Журналіст: Вчинок Аласанії – спосіб врятувати справу розбудови суспільного мовлення