Facebook / За Чай.com

"ЗА ЧАЙ.COM": журналіст, керівник інформагенства "Інтерфакс-Україна" Олександр Мартиненко в ефірі "5 каналу"

  • Анонс
Сьогодні о 23:10 на "5 каналі" журналіст розповість про внутрішній інформаційний фронт, про реваншистів та промислові обсяги фейків, про фізпідготовку нашого політичного класу їх розуміти й протидіяти

"Економіст за освітою і рокер за молодечим духом, Олександр Мартиненко увійшов у вітчизняну журналістику ще на зорі її становлення. Один із небагатьох, хто побував на держслужбі: в Нацраді з ТБ і радіо, в адміністрації Президента Кучми і навіть був його прес-секретарем і... без іміджевих втрат повернувся в професію та знову очолив агентство "Інтерфакс-Україна". Про внутрішній інформаційний фронт, про реваншистів та промислові обсяги фейків, про колективний інстинкт самозбереження, про геополітичні виклики та фізпідготовку нашого політичного класу їх розуміти й протидіяти. Ну може ще трішечки про його рідний Харків. Чаюємо з Олександром Мартиненком нині о 23:10", – анонсує гостя автор і ведучий програми "За Чай.com" Роман Чайка.

Тож не пропустіть, сьогодні у програмі "ЗА ЧАЙ.COM" чаюватиме журналіст Олександр Мартиненко.

Повну версію програми дивіться на "5 каналі" або наживо на нашому сайті о 23:10 6 лютого 2017 року.

Довідка. Олександр Мартиненко, генеральний директор інформагентства "Інтерфакс-Україна", народився 22 серпня 1960 року в Харкові. Освіта – економічний факультет Харківського державного університету. З березня 1987 року – молодший науковий співробітник кафедри планування народного господарства Харківського держуніверситету.

З січня 1990 року – кореспондент, редактор відділу газети "Орієнтир Діп". З січня 1992 року – головний редактор агентства "Харків-новини". У 1992–1998 роках – президент агентства "Інтерфакс-Україна".

З червня по листопад 1998 року – заступник глави Адміністрації президента України. З листопада 1998 року по жовтень 2001 року – прес-секретар президента України. З жовтня 2001 року – консультант Адміністрації президента. Секретар Ради з питань інформаційної політики при президентові України – з квітня 2001-го по вересень 2002-го. З 17 червня 2002-го по 6 вересня 2003 року – член Нацради з питань телебачення і радіомовлення. У жовтні 2003 року повернувся в агентство "Інтерфакс-Україна" на посаду генерального директора.

Попередній матеріал
Укргідрометцентр: На українців, крім снігопадів, чекає різке похолодання
Наступний матеріал
Україну чекає "болісний компроміс" щодо Донбасу – Марчук

Попов: У парламентських політиків немає війни - у них на першому місці "бизнес ес южиал" - відео

Кібервоїн Jeff: Це перша у світі кібервійна, і ми в ній воююча сторона – відео

Антипович: Електорат регіоналів і комуністів навіть війна не змінила - відео