Сергій Танчинець
Сергій Танчинець vezha.org

"ЗА ЧАЙ.COM": найвпертіший з українських рокерів Сергій Танчинець в ефірі "5 каналу"

З Сергієм Танчинцем почаюємо про рок і незламність, про "бабки бабкіних" та межу компромісів із совістю о 23:10 на "5 каналі"

Сергій Танчинець – найвпертіший, найзавзятіший і найнаполегливіший з рокерів України. Можливо так колись напишуть у книгах про вітчизняну рок-музику та шлях групи "Без Обмежень " до свого визнання.

17 років до вершин музичних чартів – пережили трьох президентів і дві революції, але руки й гітари не склали. Експортна назва – Without Limits. Спочатку у 2005 році усе йшло добре – "Без Обмежень" стає учасником українського фіналу фестивалю The Global Battle Of The Bands і виступає як "краща нова група Західного регіону України". А потім знову десятиліття відстоювання права бути й творити.

І врешті у 2016-му її "раптом" почули продюсери, музредактори й промоутери. Останні два роки команда відіграла серію концертів під гаслом "Без війни", разом з іншими музикантами їздила в тур "Підтримаємо своїх" містами Донбасу, загалом тур охопив 15 міст, аудиторією концертів були мирні жителі та українські військові.

Три успішні альбоми, понад 40 синглів і відро добротних хітів. Можливо, це лише початок...

З Сергієм Танчинцем про рок і незламність, про "бабки бабкіних" та межу компромісів із совістю, про кон'юнктуру, моду й диктатуру "поганого смаку", чи має людина сцени нести відповідальність за свою дурість чи мудрість, про вибір в умовах "відсутності" вибору. Чай у рок-н-рольну прикуску з Сергієм Танчинцем о 23:10 на "5 каналі".

Повну версію програми дивіться на "5 каналі" або наживо на нашому сайті о 23:10.

Попередній матеріал
Порошенко ввів у дію рішення РНБО "Про Ставку верховного головнокомандувача"
Наступний матеріал
РосіЗМІ заявили про затримання військового ЗСУ на кордоні – штаб АТО відреагував
Loading...

"ЗА ЧАЙ.COM": знайомство з Катериною Прищепою, вона ж – Ілларія, в ефірі "5 каналу" о 23:10

"ЗА ЧАЙ.COM": фронтмен гурту "Антитіла" Тарас Тополя в ефірі "5 каналу" о 23:10

"ЗА ЧАЙ.COM": Діля в ефірі "5 каналу" о 23:10