Олег Вергеліс
Олег Вергеліс
Facebook / За Чай.com

"ЗА ЧАЙ.COM": критик і заслужений журналіст України Олег Вергеліс в ефірі "5 каналу"

Поговоримо про протистояння світу теледурні та мистецького простору; про фантомні болі "русскава міра" та який український контент потрібен сьогодні

Візитка нашого чаювального гостя має бути формату А4. І там коротко буде написано: Олег Вергеліс — театральний критик, мистецький оглядач, редактор відділу культури часопису "Дзеркало тижня", публіцист, заслужений журналіст України, автор та ведучий циклів "Гравці" та "Головна роль" на телеканалі "Культура", член Національного Шевченківського комітету, член Національної спілки театральних діячів України та Спілки журналістів України, доцент кафедри журналістики Інституту міжнародних відносин (НАУ), лауреат Міжнародної літературної премії імені Юрія Долгорукого та Гоголівської премії, володар спецвідзнаки "Золоте перо" від Національної спілки театральних діячів. Ну як вам?!

Про протистояння світу теледурні та мистецького простору; про кругообіг безкультур'я у процесі спотворення навколишньої дійсності, країни та держави; про цивілізаційний розлом, або де закінчується совєтська Україна; про фантомні болі "русскава міра" та який український контент потрібен сьогодні; про принцип "невтручання в культуру", правило "піпл хаває" та культурне просвітництво й пропаганду. Чаюємо з Олегом Вергелісом о 22:00.

Повну версію програми дивіться на "5 каналі" або наживо на нашому сайті 2 березня о 22:00.

Попередній матеріал
#Прикрути: українців закликають до кінця "кризового тижня" економити блакитне паливо
Наступний матеріал
152-мм "снайпери": на Луганщині артилеристи відточують майстерність – без жодного пострілу