З українських аеропортів почали відправляти рейси компанії "Аеросвіт"

  З аеропорту Бориспіль почали відправляти авіарейси, які були затримані через акцію протесту пілотів "Аеросвіту". Більшість із них уже вилетіли. На цю мить на відправленя чекають пасажири кількох рейсів - зокрема, до Сімферополя, Калінінграда, Дюссельдорфа.
  В "Аеросвіті" повідомили: через акцію пілотів було затримано 5 відсотків рейсів, зокрема і міжнародних. В аеропорту Бориспіль з самого ранку сотні людей чекали на відправлення рейсів "Аеросвіту", зокрема до Одеси і Сімферополя. Для них адміністрація аеропорту організувала харчування. Тим, хто не зміг вилетіти сьогодні - компанія "Аеросвіт" замовила номери у готелі. 

  Пасажирка: "Обеспечили гостинницей, водителем, завтра вылет". 

  Оксана Ожегова, прес-секретар аеропорту Бориспіль: "Бориспіль справився, більшість пасажирів відправлено, решта буде відправлена в найбличі години".

  Як повідомили в прес-службі компанії "Аеросвіт", пілоти вимагали індексації зарплат за період фінансової кризи. Водночас, профспілка "Ліга лінійних пілотів" не попередила завчасно адмінстрацію компанії про свою акцію, через це і виникли проблеми з вилітами рейсів. Зараз, йдеться у повідомленні, проведено переговори і вимоги учасників акції задоволено.

  У Криму - із шестигодинною затримкою - таки відправили рейс Сімферополь-Київ компанії "Аеросвіт". У напрямку Москви затримуються два рейси - один на 9 годин, інший - на дві. Заручниками ситуації - стали понад 200 пасажирів. Загалом, на сьогоднішні рейси компанії "Аеросвіт" в авіакасах Криму продали понад 700 квитків.

  Попередній матеріал
  Мусульмани відзначають початок місяця Рамадан
  Наступний матеріал
  Масштабне ДТП у Єгипті - постраждали 24 іноземні туристи
  Теги: