З початку липня понад 400 бойовиків подали рапорти на дострокове звільнення - ГУР

  Підтверджується критичний некомплект особового складу частин і з'єднань так званих "1-го" і "2-го" армійських корпусів Збройних сил РФ, що призводить до надмірної фізичної та психологічної навантаження на військовослужбовців

  З початку липня 424 бойовика подали рапорти на дострокове розірвання контракту про проходження військової служби. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України у Facebook.

  "Загалом з початку липня цього року до штабів 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ надійшло 424 рапорти на дострокове розірвання контракту щодо проходження військової служби, які на цей час залишаються без розгляду", - йдеться у повідомленні.

  Крім того, розвідка підтверджує критичний некомплект особового складу частин і з'єднань так званих "1-го" і "2-го" армійських корпусів Збройних сил РФ, що призводить до надмірної фізичної та психологічної навантаження на військовослужбовців і, як наслідок, до нервових зривів.

  "8 липня після чергової відмови командування задовольнити рапорт про звільнення з військової служби (дострокове розірвання контракту) навмисно підірвав гранату в розташуванні підрозділу військовослужбовець 3-ї окремої мотострілецьої бригади (Горлівка) 1 АК ЗС РФ громадянин РФ Бадмаєв Доржи Анатолійович (27.01.1972 р., житель р. Еліста, Республіка Калмикія)", - зазначають в ГУР. Крім того, 7 липня влаштували бійку і стрілянину на передових позиціях 4-ї окремої мотострілецьої бригади (Алчевськ) 2 АК ЗС РФ громадяни РФ Кір'яков Євген Миколайович (20.07.1987 р., Республіка Алтай) і Прохоров Віктор Борисович (09.09.1986 р., Республіка Адигея).

  Попередній матеріал
  Позиція США та ЄС незмінна: санкції проти Росії продовжуватимуть
  Наступний матеріал
  СБУ затримала творця пропагандистських сайтів "русского міра"