СБУ затримала творця пропагандистських сайтів "русского міра"

Його роботу фінансував російський замовник

Інтернет-пропагандиста так званого "русского міра" затримала Служба безпеки на Луганщині. Мешканець Сєвєродонецька, фахівець із IT-технологій, створив сайт, на якому  розміщував інформацію на підтримку сепаратистських псевдодержавних формувань. Йдеться на сайті СБУ.

"Поділяючи сепаратистські "цінності", айтішник почав зі створення сторінок у соціальних мережах, через які вів антиукраїнську пропаганду. Згодом з ним установив зв'язок користувач фейкового акаунту з Російської Федерації. Дізнавшись, що сєвєродончанин є професіоналом у сфері розробки сайтів, росіянин запропонував йому створити для антиукраїнської пропаганди повноцінний ресурс, який мав би «промивати мозки» користувачам із Лисичанська, Сєвєродонецька та Рубіжного", - мовиться у повідомленні

Його роботу фінансував російський замовник, який надсилав винагороду через електронну платіжну систему.  Правоохоронці відкрили кримінальне провадження.

Зазначимо, Служба безпеки України викрила механізм російських спецслужб штучної накрутки голосів при голосуванні за рішення, запропоновані в електронних петиціях на сайті Президента України Петра Порошенка. 

Попередній матеріал
З початку липня понад 400 бойовиків подали рапорти на дострокове звільнення - ГУР
Наступний матеріал
ГУР: Бойовики зазнали чергових втрат за добу - загинули шестеро окупантів

Печерський суд заарештував 80% акцій "Брокбізнесбанку" Курченка

СБУ затримала голову наглядової ради "Брокбізнесбанку"

СБУ викрила російських "ботів", які голосували за підтримку "необхідних" петицій на сайті Президента

СБУ оприлюднила відео нічного затримання Василишина