5.ua

З початку курортного сезону рятувальники Одеси врятували 629 людей

  З початку курортного сезону 2014 року співробітники одеської комунальної установи "Рятувально-водолазна служба Одеської міської ради" врятували 629 осіб (у тому числі 134 дитини). Крім того, повернуто батькам 157 дітей, які перебували на пляжах без нагляду дорослих.
  Про це 12 серпня повідомили у прес-службі міської ради.

  Зокрема повідомляється, що 7 серпня о 5:40 год. ранку (тобто ще до початку робочої зміни) співробітниками рятувально-водолазної служби в районі пляжу 13-та ст. Великого Фонтану врятовані двоє молодих людей, яких згодом (на машині "швидкої допомоги") було доставлено в лікарню.

  "Ще одну трагедію вдалося запобігти в районі пляжу "Монастирський", де чергував матрос-рятувальник, який і врятував 2-х річну дівчинку. Рятувальний пост міської рятувально-водолазної служби в районі пляжу "Монастирський" був встановлений в цьому році та 10 серпня о 17:45 год. з невстановленої причини дворічна Юля виявилася у воді абсолютно одна. Помітивши тонучу дитину, рятувальник кинувся за нею у воду і запобіг трагедії. Таким чином, завдяки професійним діям рятувальника і тому, що в цій частині узбережжя було додатково встановлено рятувальний пункт, дитина залишилася живою", - повідомили у прес-службі.

  Крім того повідомляється, що водолазний відділ Рятувально-водолазної служби продовжує планові роботи з очищення підводної акваторії морського узбережжя Одеси.
  Раніше повідомлялось про трагедії на воді, яким не змогли завадити рятувальники у столиці.
  Попередній матеріал
  Чільника міста Лутугине затримали за сприяння терористам
  Наступний матеріал
  Держстат порахував інфляцію по областях – найнижча на Донбасі
  Loading...