5.ua

Держстат порахував інфляцію по областях – найнижча на Донбасі

  Найбільший рівень інфляції в Україні у липні 2014 року (порівняно з червнем п.р.) зафіксовано в Рівненській і Волинській областях, повідомляється на сайті Державної служби статистики.
  За даними Держстату, у Рівненській області інфляція у липні порівняно з попереднім місяцем становила 1,8%, у Волинській - 1,4%, в Черкаській - 1,1%.

  Найменший показник інфляції за цей період зафіксовано в Донецькій і Запорізькій областях, де ціни знизилися на 0,2%. Також повідомляється, що дані по Луганській області, де зафіксована інфляція на 0,1%, можуть бути згодом уточнені. Дані по окупованих Автономній Республіці Крим і р. Севастополю не наводяться.

  Як повідомлялось раніше, інфляція в Україні, без урахування тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, у липні порівняно з червнем 2014 року сповільнилася до 0,4%, у річному вираженні (проти липня 2013 року) - прискорилася до 12,6%. З початку 2014 року до грудня 2013 року інфляція в липні зросла до 12%.

  Уряд прогнозує інфляцію в країні за підсумками 2014 року на рівні 12-14%. Міжнародний валютний фонд прогнозує прискорення інфляції в Україні в поточному році до 16%.
  Попередній матеріал
  З початку курортного сезону рятувальники Одеси врятували 629 людей
  Наступний матеріал
  На Донеччині через вибух на шахті травмовано 21 гірника
  Loading...