Безробіття
Безробіття http://bigthink.com

З наступного року Польща змінить правила працевлаштування іноземців

  Зокрема, передбачається введення плати у розмірі 30 злотих за реєстрацію заяви про довірення роботи іноземному працівникові

  З 2018 року у Польщі зміняться правила працевлаштування іноземців. Змінами, які за пропозицією Сейму схвалив Сенат країни, передбачено введення в дію положень так званої "директиви" про сезонних працівників та обмеження зловживань під час працевлаштування іноземців, передає "Польське радіо".

  Зокрема, передбачається введення плати у розмірі 30 злотих (7 євро) за реєстрацію заяви про довірення роботи іноземному працівникові. Сенатор від провладної партії "Право і справедливість" Пшемислав Блащик повідомив, що законопроектом врегульовано питання щодо заяв про намір працевлаштувати іноземця, якими зловживали чимало роботодавців.

  Також вводиться обов'язок інформувати про обставини, пов'язані з прийняттям на роботу іноземців, щоб повітові управління праці і служби з контролю могли перевіряти, чи використовуються заяви згідно з призначенням, і протягом якого часу іноземець працює. Крім того, роботодавець має повідомляти про факт працевлаштування іноземця на роботу.

  Відзначається, що законодавчі зміни стосуються перш за все іноземців, які працюють на сезонних роботах в Польщі – з України, Вірменії, Білорусі, Грузії, Молдови та Росії. Дозвіл на сезонні роботи стосуватиметься періоду до дев’яти місяців протягом календарного року.

  Після поправок, внесених Сенатом, законопроект знову передадуть на розгляд Сейму. Нові правила мають набути чинності 1 січня 2018 року.

  Як повідомляв 5.UA, зі слів міністра соціальної політики Андрія Реви, роботодавців зобов'яжуть працевлаштовувати людей віком від 45 років.

  Попередній матеріал
  Суд заарештував усіх п'ятьох підозрюваних у розтраті коштів ЛБТЗ
  Наступний матеріал
  Тижнева відпустка: Куди поїде Кличко на свій день народження

  Всесвітні Ігри у Вроцлаві: хто представлятиме Україну та що обіцяють спортсменам

  Екс-президента Польщі Леха Валенсу шпиталізували

  Спроби посварити Україну й Польщу є елементом гібридної війни – Ціхоцький

  Замовлення спецслужб РФ: як під консульством Польщі у Києві ледве не стратили опудало

  Посол розповів, чому Україну не запросили на конференцію "Тримор'я"

  Дуда під час зустрічі з Трампом говорив про Україну