Річниця створення патрульної поліції: як це було і що здобули?

  Патрульну поліцію створили у рамках реформи правоохоронних органів України минулого року

  Річницю створення святкує нова патрульна поліція в Україні. Рік тому міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков повідомив: "Оголошую дату старту патрульної поліції в Києві: стартуємо в суботу 4 липня 2015 року!"

  Першим містом, у якому запрацювала патрульна поліція, став Київ. У липні минулого року 2 тис. поліцейських склали присягу на Софійській площі в Києві.

  Майже місяць патрульна поліція Києва працювала в тестовому режимі і показала гарні результати своєї роботи. Зокрема, у МВС переконують, що нова патрульна служба в п'ять разів швидше реагує на виклики.

  Другим українським містом після Києва, де запрацювала нова патрульна поліція, став Львів, третім – Одеса. На сьогодні патрульна поліція діє у 32 містах та трьох областях України.

  Нагадаємо, патрульна поліція була створена в ході реформи правоохоронних органів України, зокрема реформи ДАІ. Під час створення нової патрульної поліції Україні активно допомагали західні партнери, зокрема й США, які направили до Києва своїх інструкторів з Каліфорнії та Огайо.

  Довідково: Патрульна поліція – підрозділ Національної поліції України, що здійснює цілодобове патрулювання вулиць міст, а також першим реагує на виклики 102, з метою забезпечення публічного порядку і безпеки, захисту прав громадян, а також безпеки дорожнього руху.

  Нагадаємо, 1 липня Президент України Петро Порошенко заявив, що до кінця 2016 року патрульна поліція буде на всіх магістралях України міжнародного значення.

  Попередній матеріал
  Саміт НАТО у Варшаві: Порошенко запланував зустріч з Обамою та Керрі
  Наступний матеріал
  Невідомі обстріляли та підірвали автівку екс-поліцейського Іллі Киви

  До кінця 2016 року патрульна поліція буде на всіх магістралях України міжнародного значення – Порошенко

  Пілотний проект: в Україні запрацював перший рибний патруль

  У Запоріжжі патрульні оштрафували замначальника обласної поліції – ЗМІ

  Аваков анонсував запуск патрульної поліції у шістьох окупованих містах України