5.ua

З Чорнобильскої зони втекли коні Пржевальського

  У Київській області в селі Дитятки (Іванківський район) з'явилися коні Пржевальського. Про це повідомляє прес-служба ГУ МВС у Київській області.


  Варто зазначити, що це село розташоване на кордоні з 30-кілометровою Чорнобильською зоною відчуження, периметр якої огороджено металевим дротом і охороняється контрольно-пропускними пунктами, один з яких розташований саме в Дитятках.

  Як повідомляється, диких тварин, які мирно прогулювалися територією села, виявили місцеві жителі і повідомили про це в міліцію.

  "У зоні відчуження тварин охороняють правоохоронці, які несуть службу вахтовим методом. Але так сталося, що парочка коней знайшла лазівку і загубилася в сусідньому селі", - розповіли в правоохоронці.

  Працівники МВС у вільний від служби час разом з сільськими громадськими активістами організували охорону території і повернули "втікачів" на їхнє місце проживання, зазначає прес-служба.

  Нагадаємо, коні Пржевалського були завезені на територію відчуження ЧАЕС для розмноження і відновлення рослинного покриву ще наприкінці 20 століття невдовзі після аварії на ЧАЕС. Зараз вони успішно прижилися в Чорнобильській зоні, і, за різними повідомленнями, їхня кількість вже становить близько сотні особин в трьох табунах.
  Раніше повідомлялось про протиаварійне тренування в Зоні ЧАЕС.
  Попередній матеріал
  Гелетей не виключив розробки Україною власної ядерної зброї
  Наступний матеріал
  "Вибори" в окупованому Росією Криму є нікчемними – МЗС України
  Теги:
  Loading...