5.ua

"Вибори" в окупованому Росією Криму є нікчемними – МЗС України

  МЗС України рішуче засуджує проведення Російською Федерацією 14 вересня 2014 року так званих виборів у Госсовєт у тимчасово окупованій Автономній Республіці Крим та м. Севастополь.


  Відповідну заяву українське зовнішньополітичне відомство розповсюдило зранку 15 вересня.

  Зокрема у МЗС підкреслили, що АР Крим та м. Севастополь були, є і залишатимуться невід’ємною частиною суверенної Української держави, на яку поширюється дія Конституції та законів України.

  "Так звані "вибори", які влаштувала Російська Федерація на території нашої держави, є нелегітимними, а їхні результати з юридично-правової точки зору – нікчемними та не матимуть жодних наслідків для нинішнього статусу Автономної Республіки Крим та м. Севастополь в рамках міжнародно визнаних кордонів України. Усі причетні до організації та проведення "виборів" будуть нести відповідальність відповідно до чинного законодавства України", - зазначили у МЗС України..

  Крім того, МЗС України  закликає міжнародне співтовариство засудити проведення Російською Федерацією так званих "виборів" в Автономній Республіці Крим та м. Севастополь. Також тут очікують, що цивілізований світ дасть належну оцінку протиправним діям російської окупаційної влади, що продовжує утиски, дискримінацію і репресії проти кримських татар, українців та представників інших національностей, котрі не змирилися і ніколи не змиряться з окупацією АР Крим. "На сьогодні існує велика кількість доказів і свідчень, які підтверджують порушення російською стороною взятих на себе міжнародних зобов’язань в галузі прав людини, за які російській стороні доведеться відповідати", - повідомили в українському зовнішньополітичному відомстві.
  Раніше українські політики закликали до бойкоту "виборів", які влаштувала окупаційна влада на півострові.
  Попередній матеріал
  З Чорнобильскої зони втекли коні Пржевальського
  Наступний матеріал
  Німецькому депутату не дозволили візит до окупованого Росією Криму
  Теги:
  Loading...