Юрієм Супрунюком тепер займатимуться правоохоронці

  Жертвою атаки з боку міністра молоді і спорту - керівником готелю "Спорт" Юрієм Супрунюком - тепер займатимуться правоохоронці. До цього їх закликав сам Юрій Павленко.

  Приїхавши на НСК "Олімпійський" зіграти матч з журналістами і будівельниками, міністр повідомив, що у Молдові вже порушили кримінальну справу, пов’язану з одним із бізнесменів, який хотів забрати в української держави готель "Спорт",  розташований поблизу НСК "Олімпійський". Якщо б йому це вдалося, то Україна могла втратити право на проведення у себе Євро-2012. Натомість, вітчизняним правоохоронцям вдалося зупинили спробу вивести цей готель з власності держави. А українська міліція найближчим часом має порушити за цим фактом кримінальну справу.

  Юрій Павленко, міністр молоді, сім`ї та спорту: "Саме головне,що вже вдалося сьогодні зробити це зупинити всі процеси, пов`язані з виведенням готелю "Спорт" з держвласності. Я впевнений, що та група, яка сформована з правоохорнних органів вживе всіх заходів,щоб винні ососби, які намагалися вкрасти у держави готель, будуть притягнуті до кримінальної ваідповідальності".

  Попередній матеріал
  Ще 28 випадків зараження свинячим грипом зафіксували у Європі
  Наступний матеріал
  Cудно "Аріана" прибуло до сомалійського порту
  Теги:
  Loading...