5.ua

ЮНІСЕФ буде допомагати дітям вимушених переселенців зі сходу України

  Міністр соціальної політики Людмила 

  Про це 24 вересня повідомляє прес-служба Мінсоцполітики.

  "З території проведення АТО вже виїхали понад 90 тисяч сімей. Зрозуміло, що найбільшим випробуванням ця ситуація стала для людей похилого віку, інвалідів та дітей", - зазначила Людмила Денісова під час зустрічі.

  За словами міністра, одним з найголовніших завдань сьогодні є забезпечення сімей з дітьми зі Сходу країни, які проживають у приміщеннях, не пристосованих до осінньо-зимового періоду, обігрівачами та бойлерами. Людмила Денісова висловила сподівання, що фонд  ЮНІСЕФ допоможе вирішити цю проблему. Крім того, на думку Міністра, доречним є залучення експертів ЮНІСЕФ до проведення моніторингу ситуації щодо захисту прав дітей та жінок у Донецькій і Луганській областях, а також до підготовки фахівців з надання психологічної допомоги сім’ям та дітям, переміщеним із зони проведення антитерористичної операції.

  Джованна Барберіс в свою чергу заявила про готовність до співпраці по цих напрямках.  Голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні повідомила, що фонд вже реалізує деякі програми надання допомоги дітям на Сході України, зокрема щодо забезпечення їх речами першої необхідності, але розгляне й пропозиції Мінсоцполітики.

  "Україна нині переживає кризову ситуацію. Ми зі свого боку готові надати всю можливу допомогу, тим більше, що ми бачимо політичну волю українського Уряду до подолання цих викликів",  - наголосила Джованна Барберіс у відповідному спічі.
  Попередній матеріал
  Порошенко зустрівся з послами країн "Великої сімки" та ЄС
  Наступний матеріал
  Російські бойовики порушують перемир'я та переміщують бойову техніку вздовж лінії зіткнень з українським військом
  Loading...