5.ua

Російські бойовики порушують перемир'я та переміщують бойову техніку вздовж лінії зіткнень з українським військом

  Російські бойовики до цих пір не виводять важку бойову техніку з України, а лише переміщують її від лінії зіткнень із українським військом вглиб тієї території Донбасу, яку вони контролюють.


  "Ситуація в зоні конфлікту на Донбасі не дозволяє вважати, що російсько-терористичні війська налаштовані на виконання мирних домовленостей", - пише керівник  "Інформаційного спротиву" Дмитро Тимчук на своїй сторінці у Facebook 25 вересня.

  "Важка техніка й артилерія калібром понад 100 мм, раніше відведена бойовиками й російськими військовослужбовцями на певних ділянках лінії зіткнення з українськими військами в Донецькій області, та просто перекинена на інші ділянки – у першу чергу, в район Донецька й Авдіївки", - повідомляє він.

  "Триває завезення боєприпасів, включаючи реактивні снаряди до РСЗО, на вогневі позиції терористів у Донецьк ("Спартак") і в район Авдіївки", - зазначає також Тимчук, зазначивши, що транспортування здійснюється саме з території РФ.

  Крім того, за його даними, у Донецькій області загони бойовиків "ДНР" почали отримувати з Росії зимове обмундирування, яке вже було в ужитку.

  Тимчук припускає, що у зв'язку з підготовкою Росією незаконного введення в Україну чергового "гуманітарного конвою" може зрости інтенсивність обстрілів позицій українських військ.

  "Раніше градація обстрілів виглядала таким чином: Конвой 12.09: у день входу в Україну – 35 обстрілів, через день (час доставки боєприпасів, які прибули з конвоєм, до позицій бойовиків) – 63 обстріли. Конвой 20.09: у день входу в Україну – 29 обстрілів, через день – 70 обстрілів", - зазначає він.

  Раніше повідомлялось, що  російські бойовики на Донбасі відбирають у українських полонених та у загиблих українських військових документи.

  Напередодні у Центрі звільнення полонених повідомили: у терористів залишається 806 заручників, ще 504 особи розшукають.
  Попередній матеріал
  ЮНІСЕФ буде допомагати дітям вимушених переселенців зі сходу України
  Наступний матеріал
  Радбез ООН одноголосно схвалив резолюцію по боротьбі з тероризмом
  Теги:
  Loading...