Українська військова розвідка отримала новий спеціалізований літак

  До складу однієї з окремих авіаційних бригад військово-повітряних сил України увійшов розвідувальний літак Ан-30Б, що пройшов капітальний ремонт.

  Про це повідомив речник АТО Андрій Лисенко.

  Під час ремонту літака на ньому було встановлено декілька сучасних комплектів спеціальної авіаційної апаратури, необхідної для виконання завдань за призначенням. Прес-офіцер зазначив, що це вже не перший літак, який за останні півроку вийшов із заводських цехів в оновленому стані. За дорученням Президента України передбачено поступове проведення капітального ремонту літаків різного призначення – підкреслив пан Лисенко.

  На сайті Головного управління розвідки Міноборони відзначили – модернізованому літаку планується присвоїти ім’я Героя України льотчика-розвідника 1 класу підполковника Костянтина Могилка, який загинув 6 червня 2014 року у збитому терористами аналогічному літаку. Тоді, після підбиття Ан-30Б з новітнього російського ПЗРК "Верба", підполковник Могилко ціною свого життя відвів палаючий літак від Слов’янська, не допустивши втрат серед мирного населення міста.

   

  Попередній матеріал
  Яценюк пропонує надавати статус учасників бойових дій лише бійцям ЗСУ і Нацгвардії
  Наступний матеріал
  Нацбанк послабив гривню ще майже на 50 копійок

  15 січня до Латвії прибуде американська військова техніка

  Українські артилеристи та десантники отримали засоби для маскування техніки

  На Рівненщині військові відновлюють бойову техніку ЗСУ

  Президент передав житомирським військовим 150 одиниць військової техніки й озброєння