Збірна
Збірна 5 канал

Євро-2020: як львівські уболівальники спостерігали за матчем "Збірна України – Північна Македонія"

Друга гра українських футболістів відбулася в Румунії

"Було приємно дивитися", – так підсумував перемогу української збірної на Євро-2020 її тренер Андрій Шевченко. Друга гра українських футболістів на чемпіонаті відбулася в Румунії. Із рахунком 2:1 команда виборола перемогу в Північної Македонії. У Львові поєдинок транслювали на великому екрані в центрі міста, адже там облаштували фан-зону. Про таке повідомляє кореспондентка "5 каналу" Марта Шикула.

В день матчу українська символіка заполонила центр міста. Дівчата у вишиванках, хлопці з футбольними шарфами та у формі національної збірної. У другому матчі збірної у Бухаресті фани прогнозували перемогу. Підтримати Національну збірну на головну фан-зону Львова прийшли понад дві тисячі людей. Фанати розмістилися повсюди – на столиках, у сквері й навіть на газоні.

УЄФА

З перших хвилин матчу ситуація була напружена, вболівальники не відводили очей від екрану. Під час першого тайму у ворота Північної Македонії забив гол Андрій Ярмоленко. За кілька хвилин Роман Яремук потішив вболівальників другим голом. На перших хвилинах другого тайму Північна Македонія забила гол в українські ворота, однак це не завадило українській збірній здобути перемогу.

Попередній матч зі збірною Нідерландів Україна завершила з рахунком 3:2 на користь суперника. Сьогоднішня перемога значно збільшує шанс українців вийти з групового турніру. Наступний матч – із Австрією, має відбутися 21 червня у Бухаресті.

Марта  Шикула, Євген Радіон, Львів, "5 канал"

Гучна акція під стінами МВС до дня народження Катерини Гандзюк: як це було – включення
"Я не прошу чиєсь, дайте моє!": на Харківщині медики вийшли на протест через невиплату зарплати

Петро Порошенко з однопартійцями показали, як уболівали за збірну України на Євро-2020

Збірна України зіграє з Північною Македонією: як львівські фани готуються до матчу

Футбол не тільки на чемпіонатах, а й усередині країни: як на референдумах волею народу прикрити свою політичну безвідповідальність – ток-шоу "5 копійок"

"Євро-2020": футболісти Нідерландів вибороли перемогу в української збірної – реакція вболівальників

"Героям Слава!" залишається на формі – із УЄФА вдалося домовитися про "переможний компроміс"

Росія волає, що гасло "Героям слава!" є фашистським, але сама його використовує – фотодобірка