Євро-2012: кемпінг-парк офіційно відкрили у Донецьку [відео]

  Кемпінг-парк для футбольних уболівальників - офіційно відкрили у Донецьку. Розташований він на в`їзді до міста на площі у 17 гектарів. Розрахований - на три з половиною тисячі туристів. Ночівля у цьому містечку коштує від 5-ти до 10-ти євро.

  До донецького кемпінгу Бен разом із товаришем приїхали з Англії. Тут,свою першу ніч, вони проведуть у цілковитій темряві. Освітлення тентів  зробити не встигли. Утім, фанів це не лякає. Кажуть -  донецький кемпінг подекуди навіть кращий за європейські.

  У кемпінгу вже мешкають майже тисяча туристів із Англії та Франції. У дні матчів уболівальників буде у кілька разів більше, - прогнозують організатори. Вони готові навіть запропонувати гостям місця для їхніх тентів та трейлерів або ж спеціальні водонепроникні намети.
   
  Готівку в кемпінгу не використовують. Усі розрахунки проводять -  за допомогою спеціальної платіжної карти. Ще туристам обіцяють безпроблемне переміщення містом.
   
  Для футбольних фанів є і зона відпочинку. Там уже змонтували велику сцену - для виступів європейських ді-джеїв. А у середині кемпінгу працюватиме великий надувний басейн та донецьке ноу-хау: айс-бар, температура в якому досягає мінус 18 градусів.

  Юлія Божко, Євген Гончаренко, Донецьк, 5 канал

  Попередній матеріал
  Шведські уболівальники у захваті від Києва [відео]
  Наступний матеріал
  Львів готується до першого матчу Євро-2012 [відео]
  Теги: