Львів готується до першого матчу Євро-2012 [відео]

  До першого Євроматчу на новому стадіоні готуються у Львові. Сьогодні там гратимуть збірні Португалії та Німеччини. До самої арени тепер нікого не підпускають. Натомість у центрі міста відбуваються народні гуляння.

  Португальські вболівальники без упину співають та намагаються довести свою перевагу над німецькими фанами. У центрі Львова сьогодні панує іноземна мова. Усі кав`ярні та паби окупували вболівальники. Алекс з Німеччини разом із друзями вже вивчив кілька українських слів.

  Сьогодні Львів прийматиме 11 тисяч німецьких та 4 тисячі португальських шанувальників футболу. Більшість із них дивитиметься матч на стадіоні. А у фан –зоні футбол з великого екрана дивитимуться переважно українці.

  Упродовж дня у Львові відбудеться чимало мистецьких заходів. У центрі міста ярмарок ремесел, на який приїхали майстри з усієї України. Народні умільці пропонують кераміку, різьбу по дереву, вишиванки. Національний символ Євро – зозулиця наразі попитом не користується.

  Піднесений настрій у місті пануватиме до кінця Єврочемпіонату. Вже з понеділка у Львові до португальських та німецьких уболівальників долучаться фани з Данії.

  Олександр Ваврищук, Євген Радіон, Львів, 5 канал

  Попередній матеріал
  Євро-2012: кемпінг-парк офіційно відкрили у Донецьку [відео]
  Наступний матеріал
  Нового провісника результатів футбольних матчів виховують у Німеччині
  Теги: