www.kv.com.ua

Єльченко розповів про небезпеку геноциду в окупованому Криму

  Представник України наголосив, що Росія утискає права українців та кримських татар на півострові

  Будь-які прояви геноциду супроводжуються нагнітанням ненависті з боку окремих держав до цілих народів. Це було під час Голокосту, така ситуація спостерігається, на жаль, і зараз в окупованому Росією Криму. Про це заявив постпред України при ООН Володимир Єльченко, передає "Укрінформ".

  Дипломат переконує, що наразі світ і сьогодні стає свідком "санкціонованого на державному рівні" підбурювання до ненависті й переслідування невинних людей.

  "Незаконно окупувавши Крим, російська влада утискає права й свободи українців та кримських татар, змушуючи їх лишати Кримський півострів, свою історичну землю. Деякі з них піддавалися тортурам і викраденням, багато з них були обмежені в правах людини", – зауважив Єльченко.

  Представник України також закликав міжнародну спільноту не бути байдужими до подібних злочинів. "Наша спільна відповідальність перед майбутніми поколіннями полягає в тому, щоб ті, хто скоює злочини проти людяності, були притягнуті до відповідальності, а також щоб запобігти повторенню подібних злочинів у майбутньому", – наголосив Єльченко.

  Як повідомлялося напередодні, США занепокоєні, що Росія може планувати нові репресії у Криму.

  Попередній матеріал
  Шквальний вітер на Миколаївщині: пошкоджені автівки та повалені дерева – фоторепортаж
  Наступний матеріал
  Порошенко про агресію на Сході: "Хто з мечем до нас прийде, від меча і загине"
  Теги:
  Loading...

  США занепокоєні, що Росія може планувати нові репресії у Криму

  Окупанти влаштували нові репресії у Криму: спецслужби РФ затримали п'ятьох кримських татар