мешканці "ДНР"
мешканці "ДНР" соцмережі

Яворівський прокоментував існуючу ментальність на окупованих територіях

В ефірі "5 каналу" народний депутат І,ІІ,VI,VII скликань Володимир Яворівський поділився своєю думку про можливість патріотичних настроїв на окупованих територіях

"Ті хто залишився на окупованих територіях, я не маю до цих людей претензій – це їхній вибір. Вибір який може коштувати їм дуже дорого. Якщо на Донеччині залишилися патріоти, то я би назвав їх підпільними патріотами. Всі, хто засвітився як українець, як проукраїнська людина, просто змушені були виїхати," – розповідає депутат.

Яворівський зазначив, що більшість українських письменників, скажімо Василь Голобородько, відразу виїхали з окупованих територій, прекрасно розуміючи, що там їм уже життя і місця не буде. Змогли залишитися тільки російськомовні письменники, оскільки їм легше уникнути творчого дискомфорту.

"Майже всі, хто займався українською політикою виїхали на підконтрольну Україні територію, тому там залишилися люди, які знаходяться серед "бандоти" навряд чи зможуть створити політичну погоду", -підсумував політик.

"Путіна переконали Янукович і його приспішники в тому, що Донецьк зустріне його з хлібом і сіллю, але цього не сталося, що є заслугою вояків, які самоорганізувалися, добровольців, адже перші бої прийняли на себе добровольчі батальйони. Віддавши цю землю, апетит цього напівбожевільного озлобленого на все людство чоловічка, який очолює сьогодні Росію, зросте" – вважає Яворівський.

За його словами, прийде час, коли ми будемо змушені реально поставити питання перед Росією про Кубань, Бєлгород і про інші українські землі які нам "обрізали". Зараз так само хочуть "відрізати" Донбас, що є неприпустимо.

 

Попередній матеріал
Міські камери зафіксували Димінського за кермом в день ДТП, його чекають на другий допит
Наступний матеріал
Автопробіг, рекорд та стяги з ДАП: як вся Україна святкувала День прапора
Loading...

Проект "Стіна" та обшуки в "Страна. UA" – "Час. Підсумки дня"

На Генасамблеї ООН Порошенко представить ініціативу введення миротворців на Донбас

Скільки зниклих безвісти, кого найчастіше шукають – свіжа статистика по Донбасу від МКЧХ

У вогні житлові квартали Зайцевого – будинки й майно згоріли дотла

Червоний Хрест повідомив, скільки цивільних загинуло з початку бойових дій на Донбасі

"Их там нет": на Донеччині вкотре знайшли російські боєприпаси – фото