5.ua

Яценюк назвав нових чільників Криму «групою злочинців»

  За все, що відбувається нині у Криму, відповідальність несе керівництво Росії. Таке заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.

  За його словами, Київ звернувся до міжнародної спільноти із проханням відрядити в автономію спостерігачів, але їх туди не пускають російські військовослужбовці. Яценюк повідомив, що у вівторок і четвер українське питання буде на порядку денному Ради безпеки ООН. У четвер він планує виступити на засіданні. Також прем'єр закликав Москву скасувати кримський референдум.

  Арсеній Яценюк, прем'єр-міністр України: «Російська федерація повинна негайно скасувати референдум, який проводиться на території автономної республіки Крим, яка є невід'ємною частиною української держави. І будь-які розмови про те, що цей референдум проводить кримська влада є брехнею. Немає ніякої легітимної кримської влади. Є група злочинців, які захопили в неконституційний спосіб владу в Криму під прикриттям 18-ти тисяч російських військовослужбовців. І це є персональна відповідальність Росії і російського керівництва за все, що відбувається в Криму».  

  Попередній матеріал
  Одесити відповіли на заклики до сепаратизму: не дочекаєтеся
  Наступний матеріал
  В Мінфіні прогнозують курс гривні до долару на рівні 10 грн.
  Теги:
  Loading...