Олександр Лукашенко
Олександр Лукашенко news.tut.by

"Якщо снаряд в одне місце – двох одразу не стане": Лукашенко пожартував про Путіна

За словами президента Білорусі, про окрему з Путіним участь у навчаннях "Захід-2017", було домовлено заздалегідь

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що заздалегідь домовився з президентом Росії Володимиром Путіним про окрему участь у навчаннях "Захід-2017". Про це Лукашенко заявив у середу, 20 вересня, після того як проінспектував хід навчань, повідомляє видання TUT.BY.

Відзначається, що президент в останній день навчань "Захід-2017" побував на полігоні "Борисовський".

"Спочатку ми планували, що будемо разом у Борисові. Але потім вирішили, що Путін на півночі в Ленінградській області, а я в центрі. Я радий, що мені довірили основний майданчик навчань", – заявив президент Білорусі.

"Якщо снаряд в одне місце – двох одразу не стане", – пожартував Лукашенко.

Очікувалося, що президенти Білорусі та Росії разом проінспектують хід навчань, як це було в попередні роки. Однак Володимир Путін побував на полігоні "Лужский" в Ленінградській області 18 вересня.

Разом із тим у виданні зазначили, що в Білорусь повинен був приїхати міністр оборони Росії Сергій Шойгу, про це заявляли в оборонних відомствах двох країн, проте з невідомих причин глава міноборони РФ проігнорував відвідування полігону "Борисовський".

Нагадаємо, напередодні на навчаннях "Захід-2017" вертоліт здійснив мимовільний постріл в зоні, де знаходилися люди і були припарковані цивільні машини. Унаслідок цього дві людини отримали серйозні поранення.

Як повідомляв 5.UA, раніше у НАТО заявили, що військові навчання "Захід-2017" у Білорусі можуть виявитися "троянським конем" і після їх закінчення Росія може залишити армію в Білорусі. У Генштабі ЗСУ вважають, що спільні російсько-білоруські навчання "Захід-2017" – це чергова спроба тиску агресора не лише на Україну, а і на країни-члени НАТО. У першу чергу, на країни Балтії і Польщу.

Військова техніка РФ прибуває до Білорусі - фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Розслідування трагедії МН17: Україна підпише меморандум щодо трибуналу
Наступний матеріал
Кабмін спростив процедуру отримання допомоги за програмою "Доступне житло"

Шкіряк розповів про "цілі Путіна" і про навчання "Захід-2017" в Білорусі

Путін проінспектує навчання "Захід-2017"

Лукашенко не дозволить Путіну наступати на Україну з півночі – Порошенко