5 канал

Шкіряк розповів про "цілі Путіна" і про навчання "Захід-2017" в Білорусі

Незважаючи на добрі відносини з Білорусією, необхідно укріплювати українсько-білоруський кордон

Про таке заявив в ефірі "5 каналу" в програмі "Час.Підсумки дня" радник міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк.

"Це добре, що Лукашенко (Президент Білорусі - 5.UA) приїхав, пообіцяв, сусідня країна. Мабуть, потрібно вести діалог, але ви знаєте, я в даній ситуації рожеві окуляри не одягав і все ж таки усвідомлював, що кордон з Білорусією є для нас надзвичайно важливими з огляду на максимальне укріплення і підтягнення туди ЗСУ. Тому що агресії з Росії можна чекати в будь-який момент. Треба зрозуміти, що (може робити - 5.UA) диктатор-психопат, коли заганяється в кут, а він таки заганяється в глухий кут, бо хто б там що не говорив, санкції працюють", – сказав радник очільника МВС.

Шкіряк також заявив, що немає жодних гарантій, що після навчань "Захід-2017" російські підрозділи будуть виведені з території Білорусі: "При всьому тому, що Лукашенко робить з себе таку незалежну особу, він є васалом Путіна і це треба розуміти і приймати… По суті він перебуває у рабстві у Путіна і тому гарантії, як безпеки, так і підрозділи російської армії, що після навчань там не залишиться якихось підрозділів, в тому числі підрозділи, які підготовлені до наступальних дій, такої гарантії нема. Все може бути".

Шкіряк також сказав, які, на його думку, цілі у Путіна: "Перше – це бажання поховати Мінські угоди. Вони і так не працюють, але не працюють, бо жодного пункту не виконала РФ. Друге – це спроба підвищення ставок, і як наслідок – чергова порція силового шантажу як України, так і всього цивілізованого світу. Третє – це така собі реакція на майбутнє прийняття дуже важливого для нас законопроекту про відновлення територіальної цілісності, як його називають – про деокупацію. І четверте, як його називають, про стабілізацію і мобілізація свого електорату напередодні виборів 2018 року і якраз за рахунок чергової хвилі радикалізації по відношенню до України, США і ЄС".

Дивіться також відео за темою:

Дивіться фотогалерею за темою:

З обіймами та парадом: як Порошенко зустрічав Лукашенка біля АП – фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Ловили півтора року": суд загратував "екс-беркутівця" без права внесення застави
Наступний матеріал
Україна отримала зниження європейських мит до нуля на українське взуття – Микольська
Loading...