5.ua

Ярош вимагає відставки Авакова

  Правий сектор вимагає негайної відставки глави МВС Арсена Авакова та арешту всіх причетних до вбивства координатора цього об'єднання Олександра Музичка. Таке заявив голова "Правого сектора" Дмитро Ярош.

   "Ми не можемо мовчки спостерігати за активною контрреволюційною діяльністю Міністерства внутрішніх справ України. У зв'язку з цим ми вимагаємо негайної відставки міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, вимагаємо арешту командира спецпідрозділу УБОЗ "Сокіл" і, відповідно, тих, хто винен у вбивстві", – сказав він.

  Дмитро Ярош виступив із такою заявою відреагувавши на смерть одіозного Олександра Музичка, провідника рівненського "Правого сектора", відомого ще як "Сашко Білий". Ярош вважає загибель Музичка вбивством. Лідер "Правого сектора" заявив, що партія виступає за стабільність в Україні, однак вбачає в останніх подіях спроби російської ФСБ розхитати ситуацію і перекинути агресію з Криму на решту території країни. Попри це, каже Ярош, організація не може не реагувати на, цитую, "контрреволюційну діяльність МВС".

  Водночас міністр внутрішніх справ Арсен Аваков вже відреагував на заяви "Правого сектора" і заявляє, що приймає їхній виклик. Про таке він сказав перед засіданням уряду. Аваков вважає бандитами усіх тих, хто захоплює будівлі та перевдягається в одяг, який носять представники політичних сил. Висловлювання Яроша він розцінив, як погрозу, і запевнив, що приймає виклик. При цьому наголосив: "Відтепер моя позиція буде досить жорсткою до бандитів, до тих, хто зі зброєю в руках порушує порядок".

  Попередній матеріал
  В МВС буде працювати експертна рада з прав людини
  Наступний матеріал
  Завтра на Рівненщині прощатимуться з Сашком Білим
  Теги:
  Loading...