5.ua

В МВС буде працювати експертна рада з прав людини

  За ініціативою групи правозахисних організацій 25 березня відбулася зустріч Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова із їхніми представниками. Під час зустрічі йшлося про проблему дотримання прав людини в співробітниками органів внутрішніх справ. Про це повідомили в прес-службі МВС.

  Як повідомляється, у цій зустрічі взяли участь люди, добре відомі своєю правозахисною та громадською діяльністю: Євген Захаров - Харківська правозахисна група, Олександр Банчук - Центр політико-правових реформ, Анастасія Леухіна - радник з впровадження проектів Департаменту Юстиції США, Олег Мартиненко - Українська Гельсінська спілка з прав людини, Роман Романов - Міжнародний фонд «Відродження», Еліна Шишкіна - народний депутат України 6-го скликання, Андрій Співак - Координатор сектору з питань юстиції та внутрішніх справ представництва Європейської комісії в Україні.

  "На зустрічі обговорили перспективи реформування МВС, зміни відносин між співробітниками МВС і громадянами, дотримання прав людини в діяльності органів внутрішніх справ. За підсумками зустрічі було прийнято рішення створити Експертну раду з дотримання прав людини при Міністрові внутрішніх справ, завданням якої стане підготовка ініціатив з реформування МВС з метою гуманізації роботи органів внутрішніх справ", - підкреслюють в МВС.

  Попередній матеріал
  З Криму виїхала ще одна група феодосійських морпіхів
  Наступний матеріал
  Ярош вимагає відставки Авакова
  Теги:
  Loading...