Ярмарок спорту відкрився у Львові

  Ярмарок спорту відкрився у Львові. Кожна спортивна федерація демонструє свої здобутки та вправність. Захід влаштовують переважно для дітей - щоб залучити їх до занять у спортивних секціях.
  На виставці - протягом трьох днів відвідувачі можуть побачити показові виступи та майстер-класи за участі юних та іменитих спортсменів і зможуть обрати спортивну секцію до душі. До того ж, відвідувачі й самі матимуть змогу спробувати себе у тому чи іншому виді спорту. Про корисність фізичних вправ дітям розповідатимуть спортивні зірки: Денис Селантьєв, Сергій Конюшок, Андрій Гусін та інші. Тренери спортивних гуртків переконані, такий ярмарок заохочує дітей до здорового способу життя.

  Олександр Козловський, президент академії традиційних самурайських мистецтв: "Дітей стало в нашій федерації завдяки ярмарку спорту більше і важливо щоб така тенденція зберігалася. Актуально щоб на Україні і діти і підлітки і дорослі займалися якомога більше спортом, тому що це питання нашого здоров`я і зрештою нашого життя".

  Попередній матеріал
  Пляжне катування над тваринами
  Наступний матеріал
  У Греції страйкують таксисти
  Теги: