Янукович став політиком року 2012 [відео]

  Політиком року 2012 став Віктор Янукович. І водночас - головним розчаруванням. Про це свідчать результати соцопитування фонду Демініціативи імені Ілька Кучеріва.

  Майже 15 з половиною відсотків українців вважають чинного президента головною політичною постаттю року, а ось головним розчаруванням він став для майже 16-ти відсотків. Лідер же недовіри - Петро Симоненко. За ним у рейтингу Микола Азаров, новий спікер Володимир Рибак, а також Юлія Тимошенко. Щоправда рівень недовіри до ув`язненої опозиціонерки за рік знизився на 10 відсотків. І її ж українці вважають найкращим прем`єром за всю історію. Стабільно низький рейтинг в уряді: його діяльність за 5-бальною шкалою опитані фондом Демініціативи оцінили на двійку. А ось чому на тлі погіршення рейтингу урядовців незмінною залишається довіра до президента: політичні експерти - мають відповідь.

  Ірина Бекешкіна, директор Демініціатив: "Янукович каже - економіка покращуйся! А вона не покращується. Хто винен - Азаров! До Януковича претензій чомусь не виникає".

  Олексій Гарань, науковий директор Школи політичної аналітики: "У нас івзагалі диво дивнеє: От Королевська - начебто програш року... програла вибори порграла все. І раптом - у міністри, доречніше було б Ляшка призначити".
   

  Попередній матеріал
  Сезон зимової риболовлі урочисто відкрили на півночі Китаю
  Наступний матеріал
  МНС готові у новорічні свята до ліквідації надзвичайних ситуацій [відео]
  Теги:
  Loading...