МНС готові у новорічні свята до ліквідації надзвичайних ситуацій [відео]

  Попри термінове реформування МНС у передчутті новорічних свят - вогнеборці готові до ліквідації надзвичайних ситуацій. Уже зараз вони взялися тестувати китайські феєрверки та гірлянди - тренувалися гасити новорічні пожежі. Як разом із новорічною ялинкою не принести в дім лихо - знає Андрій Ковальов.

  Кілька десятків вогняних зарядів злітають у небо - це не дочасне святкування Нового року. Так наочно - пожежні інспектори тестують придбані у столиці феєрверки. Застерігають, щоби різнокольорові вибухи подарували радість - вони повинні бути сертифіковані.

  Співробітник МВС: "Ось тут наведений ДСТУ 4105 - це говорить про те, що феєрверк, який я тримаю у руках сертифікований у нас в Україні та дозволяється до застосування".

  А на цих петардах навіть не було україномовного маркування - лише китайські ієрогліфи, - їх вітчизняні  вогнеборці не знають, - тож і не радять купувати. Проте випробовують: феєрверки тест не проходять.

  Небезпека чатує і з боку - невниних на перший погляд дитячих - бенгальських вогнів і хлопавок.

  Навіть попри неочікувану ліквідацію Міністерства надзвичайних ситуацій і перетворення його на державну службу у складі Міноборони - вогнеборці в бойовій готовності. Спокій українців у новорічну ніч будуть охороняти 20 тисяч - пожежників.

  Олександр Тарасов, Заступник начальника департаменту рятувальних сил МНС: "Я думаю задачи будут одни и теже. Наша главная задача, чтобы мы помогали и приходили на помощь гражданам Украны".

  Вогнеборці попереджають: загроза виникнення пожежі у будь-якому помешканні - надзвичайно висока. Коли на ялинці - китайська гірлянда та пластикові іграшки, достатньо іскри від петарди чи короткого замикання, щоби новорічне деревце - спалахнуло. Далі ж, кажуть пожежники, квартира може вигоріти за лічені хвилини.

  Андрій Ковальов, "5 канал": "Рятувальники попереджають, аби ошатно вбрана новорічна красуня - не принесла до ваших дому - лихо та пожежі, а лише веселий новорічний настрій - не потрібно забувати про пильність та обережність".

  Андрій Ковальов, Андрій Верстюк, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Янукович став політиком року 2012 [відео]
  Наступний матеріал
  Асфальт провалився під легковим авто у Києві
  Теги:
  Loading...