російсько-українська війна
російсько-українська війна 5 канал

Якщо ми зараз не доб'ємо росіян, то перенесемо цю війну на наших дітей – генерал Марченко

Читайте по-русски
Генерал Марченко побажав українцям витримки

У програмі "Час: Online" з Марією Скібінською на "5 каналі" генерал-майор Дмитро Марченко розповів про те, що наразі вичікують росіяни і пояснив, від чого залежить тривалість цієї війни. Офіцер переконаний, що миру з росіянами уже не буде.

"Я ніколи не беруся робити прогнозів, це не дуже правильно. Тому що я, напевне, не володію всією інформацією, щоб зробити якісь висновки. Те, що можу сказати: якщо нам прийде та техніка, яку нам пообіцяли, ця війна не буде довгою. Добре правильно спланований контрнаступ – і все", – зазначив генерал.

"Якщо не дадуть, так, ми будемо далі опиратися, будемо далі битися. Коли вона закінчиться в такому випадку – я теж не можу сказати", – додав він.

"Вони (росіяни – ред.) хочуть, щоб ми стомилися. Щоб ми заради миру пішли на якісь поступки. Але я хочу всіх запевнити: миру уже з ними не буде. Якщо ми зараз не доб'ємо, ми просто перенесемо цю війну на наших дітей – і нашим дітям доведеться робити те, чим займаємося зараз ми", – переконаний Дмитро Марченко.

"Нам потрібна перемога, нам потрібна Україна, нам потрібні наші землі, нам потрібні наші люди. Якщо ми підемо на поступки і щось віддамо (як було 2014-го – вони відійшли, потрималися, вивчили ситуацію, почали засилати сюди своїх агентів для підкупу населення і потім пішли) – і якщо зараз ми їх тримаємо, то я не впевнений, що якщо ще через чотири роки вони повномасштабно підуть на Україну, ми витримаємо", – застеріг генерал-майор.

Генерал Дмитро Марченко побажав українцям витримки такої ж, яку проявляють зараз українські воїни. Він закликав об'єднатися, стати великим єдиним кулаком – і цим кулаком звільнити всю Україну.

Дивіться повний випуск "Час: Online" (від 15 червня) із генерал-майором Дмитром Марченком:

Попередній матеріал
"Ця війна набагато страшніша": генерал Марченко пояснив, чим відрізняється тактика росіян 2014-го і тепер
Наступний матеріал
Підтоплення "Сагайдачного": генерал Марченко розповів, чи можна відновити флагман ВМС
Loading...