Якої якості товари, якими граються українські діти (репортаж)

  Що носять, їдять і чим граються маленькі українці. До Дня захисту дітей фахівці "Укрметртестстандарту" оприлюднили результати перевірок якості дитячої продукції. У магазинах і на ринках закупили одяг, взуття, іграшки і дитяче харчування на вісім тисяч гривень. Майже весь придбаний асортимент виявився не придатний для споживання. Експерти радять покупцям вимагати документи про якість і безпеку товару і зберігати чек про покупку.

  Яскраве і шкідливе. Літо почалося - в око експертів з якості впав пляжний асортимент. Оранжевий купальник, розмальований міккі-маусами. Не дай боже купити такий своїй дитині - застерігають в "Укртестметрстандарті".

  У чорному списку також рушники, які не поглинають вологу, і взуття. Підошва таїть найцікавіше.

  Найгрубіше порушення - елементарне махлювання. Виробник на одязі пише - стовідсоткова бавовна, а насправді майже 100-відсоткова синтетика.

  М`ячики, що спричиняють алергію, і брязкальця, які легко ламаються.

  А ще машинки, які можуть вдарити струмом.

  Гранатові соки, якщо вірити дослідникам, в Україні пити не можна взагалі. А надто ті, що виробляють і завозять з Азербайджану.

  Не радять в "Укрметртестстандарті" бавити себе цукатами. Вони покриті штучними барвниками, які спричиняють у дітей гіперактивність.

  Дослідники не задоволені і згущеним молоком, і йогуртами окремих виробників.

  Без побоювань, кажуть ревізори, можна їсти хіба морозиво. Молоко там є.

  Ольга Петрів, Максим Петраков, 5 канал

  Попередній матеріал
  Оприлюднено записи чорних скриньок літака, що розбився під Смоленськом
  Наступний матеріал
  Обама пригрозив судом винуватцям витоку нафти у море
  Теги: