5 канал

Як з рук воїнів АТО виринали янголи: у Київському шпиталі влаштували майстер-клас для бійців

Такі самі планують організувати ще й у Львові, Дніпрі та Харкові

Для військових, які зазнали поранень на передовій і нині лікуються у столичному шпиталі, організували майстер-клас із традиційних українських ремесел. Вояки АТО долучились до створення янголів із соломи, паперу та на папері. Для бійців це свого роду реабілітація, передає "5 канал".

Керує процесом іконописець Левко Скоп. Він переконує, що головне – допомогти розкрити сором’язливих вояків, і запевняє, що поганих робіт на такому майстер-класі бути не може.

"Секрету немає, якщо ангелів ніхто не бачив, значить малюй, що хочеш. Кожен індивід, кожен особистість, тільки не поламати особистість, тут оцей момент, кажу, якщо хочеш малювати, то підіймись трошечки над метушнею, і роби, що хочеш. Моє діло – підказати технічно", – каже майстер.

"Ангел, який охороняє Україну, в якого хочеться зараз вірити, що є над Україною ангел, який збереже Україну, і все у нас налагодиться і все буде добре", – пояснює ідею свого творіння демобілізований військовослужбовець Олександр Потебенько.

Хтось малює, а хтось і оберіг додому на Різдво з соломи робить. Хоч створення янгола із соломи – процес багатоетапний , запевняє майстриня Раїса Павленко. Вона запевняє, коли люди займаються соломоплетінням, то і пальці зможуть розвиватися, і це, водночас, відпочинок, і релакс.

Як стало відомо, майстер-класи з народних ремесел для вояків, що перебувають на лікуванні, планують влаштувати у Львові, Дніпрі та Харкові. Тобто в містах, де розташовані великі військові шпиталі.

Ксенія Дворнікова, Олександр Павленко, "5 канал"

Попередній матеріал
"Новий прорив": у Британії презентували найшвидший електрокар у світі
Наступний матеріал
Європа відповість на загрози створенням Європейського оборонного союзу – резолюція ЄП

Президент підтримав ініціативу про створення офісу з надання допомоги в реабілітації пораненим бійцям АТО

Спортивна реабілітація: У Кривому Розі ветерани АТО зіграли з ФК "Кривбас"

Реабілітація мистецтвом: ізотерапія для бійців АТО в Черкасах

Бійці АТО, що малюють: у Вінниці вдалися до арт-терапії