president.gov.ua

Президент підтримав ініціативу про створення офісу з надання допомоги в реабілітації пораненим бійцям АТО

  Очолити офіс може санінструктор Вадим Свириденко, який отримав поранення та в результаті обмороження втратив кінцівки

  Президент Петро Порошенко провів зустріч з командою українських військових, що брали участь у щорічному марафоні морських піхотинців США у Вашингтоні. Про це повідомляє прес-служба Президента.

  Під час розмови військові висловили ініціативу щодо заснування офісу Уповноваженого Президента з надання допомоги в реабілітації українським військовими, що отримали поранення в зоні проведення АТО. Петро Порошенко підтримав їх ініціативу та пропозицію очолити у майбутньому цю структуру санітарному інструктору медичної роти 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади оперативного командування "Захід" Сухопутних військ ЗСУ Вадиму Свириденку, який отримав поранення та в результаті обмороження втратив кінцівки.

  "Я особисто бачив новину про вашу участь у цьому марафоні і в цей момент я пишався своєю країною. Я був дуже гордий за наших воїнів, які на весь світ продемонстрували мужність, здатність долати труднощі і потужну силу духа", – звернувся до учасників зустрічі Петро Порошенко.

  "Це не просто ваша перемога. Це той приклад, на якому мають виховуватись десятки, сотні, тисячі наших воїнів, які пройшли АТО, не зламалися і демонструють потужну віру в життя", – додав глава держави.

  Президент зауважив, що це також є ще одним прикладом ефективної співпраці України з країнами НАТО у напрямку надання медичної допомоги, протезування та соціальної реабілітації військових, що отримали поранення в зоні АТО. Глава держави наголосив, що українська держава також робить все для того, щоб забезпечити найбільш інтенсивну соціальну реабілітацію кожного такого військового.

  Розвідник-санітар 3-го відділення 1-го взводу спеціального призначення 3-ї роти спеціального призначення батальйону спеціального призначення військової частини 3057 Східного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України Дмитро Фесенко зазначив, що українські військові, що проходили лікування у за кордоном мали можливість "побачити зсередини зовсім іншу систему реабілітації, яка зовсім по-іншому побудована у площині держави".

  "Ми визначилися – залишатимемося у соціальному житті держави. Ми хочемо взяти на себе відповідальність і реалізувати подібну програму тут, в Україні", – зазначив Дмитро Фесенко.

  Голова Української асоціації інвалідів АТО Сергій Трічкач відзначив, що Вадим Свириденко є найкращою кандидатурою на таку посаду – за фахом він медик, фельдшер, сам проходив лікування і реабілітацію в США, тому вже знайомий із системою зсередини. 

  Попередній матеріал
  Жебрівський: Євродепутати одностайно назвали РФ агресором, коли побачили що приніс "рускій мір" на Донеччину
  Наступний матеріал
  Новинський стверджує, що має документи про вихід з громадянства РФ – журналіст
  Теги:
  Loading...