Час. Підсумки дня
Час. Підсумки дня 5.ua

Як ухвалення законів щодо повернення Донбасу вплине на гібридну російсько-українську війну – "Час. Підсумки дня"

  • Live
Лише актуальні теми в ефірі програми "Час. Підсумки дня" на "5 каналі"

Зірваний парламентський бліцкриг або операція реінтеграція. Кому вигідний провал голосування за головні документи сезону? Як ухвалення законів щодо повернення Донбасу вплине на гібридну російсько-українську війну? Та які небезпеки несе фактична легалізація "мінських угод" у вітчизняному законодавстві? 

О 19:50 на "5 каналі" головна тема дня в ефірі програми "Час. Підсумки дня".

У програмі візьмуть участь: народний депутат, позафракційний Юрій Левченко, експерт політичної підгрупи ТКГ з врегулювання ситуації на Донбасі Ольга Айвазовська, народний депутат від "Народного фронту" Олег Медуниця, народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Дмитро Лубінець, політичний консультант Олег Медведєв.

Як повідомляв 5. UA, Верховна Рада сьогодні почала розгляд законопроектів щодо державної політики і забезпечення суверенітету України

Почалося засідання о 16-й годині з розгляду законів, поданих Президентом, як невідкладні, які стосуються Донбасу. Представляв перший із законопроектів секретар РНБО Олександр Турчинов. Йдеться про закон, який вже неофіційно називають законом про деокупацію і реінтеграцію Донбасу. Під час свого виступу Олександр Турчинов заявив, що ухвалення документу створить умови для ефективного захисту нацбезпеки України та сприятиме звільненню захоплених Росією територій.

Натомість, заступник голови Верховної Ради Оксана Сироїд заявила, що норми законопроекту це лише пусті слова і ніякої юридичної сили вони не мають. 

Попередній матеріал
Рада закрилася, а Президент приїхав: Порошенко провів у ВР засідання БПП
Наступний матеріал
Президент має підписати указ про застосування ЗСУ для звільнення ОРДЛО – Турчинов
Loading...

Альтернативні проекти реінтеграції ОРДЛО та сварки: деталі засідання комітету ВР з нацбезпеки

У засіданні ВР оголошено перерву: Савченко вирвала у Турчинова мікрофон – відео

Комітет ВР підтримав законопроект Порошенка про державний суверенітет на Донбасі – слово за Радою