Як соратники Тимошенко не змогли з нею зустрітися [відео]

  Намагання зірвати підписання Угоди про асоціацію з ЄС або просто застуда - так, по-різному сторони тлумачили відмову тюремників пустити на побачення до Юлії Тимошенко Арсенія Яценюка та Юрія Луценка. Через обмеження, які медики оголосили такими, що мають піти на користь самій Тимошенко на побачення також не потрапив комісар Європейської народної партії Яцек Саріуш-Вольський. Опозиція ж у турботу про здоров’я ув’язненої не вірить і підозрює, що карантин Тимошенко рідше політична ізоляція аніж медична, з огляду на близькість Вільнюського саміту.

   

  Ще о десятій ранку до лікарні "Укрзалізниці" прибувають соратники Тимошенко. Арсеній Яценюк, Юрій та Ірина Луценки. На вході до відділення на 9-му поверсі - зачинені залізні ґрати. Медики візитерів запевняють - Юлія Тимошенко занедужала у неї гостре респіраторне захворювання. Тому відвідини - заборонені.  

  Ірина Фурса, лікар ЦКЛ №5 «Укрзалізниці»: «В этот момент считается, что необходимо тепло, питье, исключить физичекие нагрузки и исключить посещения, ну людей, которые могут принести другую инфекцию и вызвать продление этого заболевания».

  Дві години марного очікування, і опозиціонери залишають лікарню, так і не побачивши колишню прем’єрку. Їм медики повідомляють: пацієнтка сама скасувала зустріч через погане самопочуття.

  Ольга Обухова, в.о. головного лікаря ЦКЛ № 5 «Укрзалізниці»: «У нее воспаление со стороны носоглотки и общее недомогание Поэтому Юлия Владимировна чувствует себя не очень хорошо. Попросила сама отменить и мы пошли ей на встречу».

  Арсеній Яценюк, лідер фракції ВО «Батьківщина»: «Це є брехня. Зрозуміло, що це не має відношення до стану здоров’я, а це має відношення тільки до політичного моменту. Сьогоднішній зрив нашої зустрічі з Юлією Тимошенко означає зрив самміту. Це є відповідь Віктора Януковича на те, чи хоче він підписувати угоду».

  «Батьківщинівці» кажуть: з Юлією Тимошенко планували обговорити масштабну акцію на Європейській площі 24 листопада та координацію дій опозиції щодо підписання угоди про асоціацію.

  Ірина Луценко, народний депутат, ВО «Батьківщина»: «Все зрозуміло, відповідь Янукович дає суспільству, нам і Юлії Володимирівні однозначну: асоціації не буде».

  Юрій Луценко, громадський діяч: «Навіть переговори, навіть зустрічі для нього є нічним кошмаром.  Сьогодні ми отримали сигнал — Янукович будує тюрму. Не тільки для Юлі, не тільки для Луценка, не тільки Яценюка чи політиків взагалі, він збудував цю тюрму для всього народу».

  Уже після від'їзду соратників, тюремники таки визнають: Тимошенко від зустрічі не відмовлялася. А не пустили до неї сторонніх - заради здоров’я пацієнтки.

  Ігор Колпащиков, начальник Качанівської колонії: «Не заявляла, но я еще раз хочу сказать — то мероприятие, которое сейчас мы не даем провести, это делается исключительно для ее же здоровья, мы не делаем никаких ограничений для посещения ее защитниками, не ограничивая ее права на защиту».

  Скасували візит і комісару Європейської народної партії Яцеку Саріуш-Вольському. Він мав відвідати Юлію Тимошенко о 15-й годині, проте також отримав листа від обласної пенітенціарної служби про недугу Тимошенко. Водночас начальник колонії запевняє, побачитися з Юлією Тимошенко можна буде, коли вона одужає.

  Світлана Сірик, Вячелав Кузьменко, Харків, «5 канал»

   

  Попередній матеріал
  Масовими рейдами відзначили столичні інспектори ДАІ тиждень безпеки на дорогах
  Наступний матеріал
  Борги із заробітної плати в Україні наближаються до рекордного максимуму [відео]
  Теги:
  Loading...