Олексій Ноздрачов 5 канал

Як працюватимуть нові військово-цивільні адміністрації на Донбасі

За Указом Президента України нові ВЦА створені у Зайцевому, Золотому та Катеринівці

Серед завдань новоутворених ВЦА визначено забезпечення безпеки та нормалізації життєдіяльності населення, правопорядку, участі у протидії диверсійним проявам і терористичним актам, недопущення гуманітарної катастрофи.

Військово-цивільні адміністрація – це повернення держави і повернення допомоги. Про це в ефірі "5-го каналу" заявив начальник управління цивільно-військового співробітництва ЗСУ Олексій Ноздрачов.

"Повертається не тільки влада, повертається соціально-економічне життя, яке буде врегульоване, повертається допомога, повертається відновлення інфраструктури – держава починає цілеспрямовано, в тому числі і з використанням ЗСУ, відновлювати життя на цих територіях.

ВЦА – це такий інформаційний хаб, який зможе не тільки збирати інформацію про стан цивільного сектора, але й зможе надавати рекомендації і об’єднувати зусилля як підрозділів цивільно-військового співробітництва, так і міжнародних організацій, і неурядових організацій. Я сподіваюся, що все ж таки ВЦА стане таким місцем для діалогу, який допоможе разом відновити цей регіон, або хоча б розписати не тільки відновлення, але й реінтеграцію регіону," – сказав він.

Нагадаємо, у листопаді цього року Президент України Петро Порошенко підписав Указ № 513/2016 "Про утворення військово-цивільних адміністрацій населених пунктів". 

Попередній матеріал
Бійка та стрілянина біля "Умки": як підприємці в Одесі ковзанку не поділили
Наступний матеріал
Гройсман: Уряд скасовує більше 360 обмежень для бізнесу

На лінії розмежування запрацював новий КПВВ на заміну "Зайцевому": причини та наслідки нововведення

Пункт пропуску "Зайцеве" на Донбасі перенесуть ближче до лінії розмежування – ДПСУ

ДПСУ: Чи вдасться відновити роботу КПВВ "Золоте"

Захисники Золотого готуються до провокацій бойовиків напередодні відкриття КПВВ