Народний проект - Всеукраїнський центр волонтерів

Як готують українських "універсальних солдатів": фотозвіт від волонтерів

Українські військові почали тренування за системою кросфіт

Волонтерський центр "Народний проект" звітує про просування програми фізичної підготовки для українських бійців. Проект "Кросфіт для військових" готує бійців-тренерів, які всі отримані знання та навички зможуть використати, щоб допомогти іншим військовим ставати більш тренованими, витривалими та головне – здоровими.

Завдяки підтримці благодійника всі хлопці забезпечені брендованими футболками для тренувань, зазначають волонтери. Таку ж волонтерську футболку отримає кожен небайдужий, хто перекаже суму від 500 гривень.

Бійцям розповіли про три стандарти підготовленості в кросфіт: десять фізичних якостей, лотерейний барабан, три енергетичні системи, та про м’язову систему. У військових була змога ще раз переконатися в універсальності системи підготовки крос фіт – адже саме це є однією з найбільших її переваг.

Серед учасників програми є і дівчата – до курсу приєдналася морпіх Альона. "Таким чином, на нашому проекті задіяно вже дві дівчини: Олена Савченко тренує військових, а Альона навчається. Ми вважаємо, це показником того, що армія готова змінюватися та відмовлятися від стереотипів", – зазначають волонтери.

Суть практичних занять за модерною системою задля закріплення отриманих знань волонтери зафільмували. "Невеличке відео, хай і не в гарній якості, та все ж допоможе зрозуміти, що робота в L-fitness цієї неділі кипіла", – кажуть у People'sProject.

Активісти сподіваються, що проект з часом не тільки розшириться на інші міста та підрозділи, а стане поштовхом для системних змін в організації підготовки військових. Запевняють: "Змінювати підхід до фізичної підготовки потрібно було вже давно. Ми маємо дати всі можливості підвищувати свій професіональний рівень нашим захисникам".

Подробиці проекту і те, як йому допомогти можна дізнатись на сторінці "Народного проекту". Про запуск проекту свого часу повідомляв і 5.ua.

Попередній матеріал
"Якщо уряд добре працював, то чому йде у відставку?" - Іллєнко про "реабілітацію" Яценюка
Наступний матеріал
Російські бомбардувальники пролетіли на небезпечній відстані від есмінця США - оприлюднене відео
Теги:
Loading...

Волонтери почнуть готувати "універсальних солдатів" для ЗСУ за новою системою

На Черкащині взялися за підготовку універсальних солдатів

Турчинов ознайомиться з підготовкою спецпідрозділів в Польщі

Генштаб показав, як відбувається підготовка бійців Сил спецоперацій ЗСУ

Волонтери передали снайперам-морпіхам приціли на чверть мільйона

5 канал - трансляція наживо